Skocz do zawartości
Nati18

Jakość działania klawiszy dotykowych, ultradźwiękowych w HTC U12+

Rekomendowane odpowiedzi

Nati18
Napisano (edytowane)

Wiele recenzji bardzo negatywnie ocenia zastosowany typ klawiszy w HTC U12+. Jak Wy, użytkownicy tego telefonu, oceniacie jakość działania klawiszy dotykowych, ultradźwiękowych (zmniejszania/zwiększania głośności, włączania/wyłączania telefonu)? Działają lepiej/gorzej od klasycznych?

Dodatkowo:

czy są jakieś możliwości ich ustawienia (np. siły nacisku)?
czy zastosowanie dodatkowego etui wpływa negatywnie/pozytywnie na ich działanie?

Edytowane przez Nati18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
casoni
Wiele recenzji bardzo negatywnie ocenia zastosowany typ klawiszy w HTC U12+. Jak Wy, użytkownicy tego telefonu, oceniacie jakość działania klawiszy dotykowych, ultradźwiękowych (zmniejszania/zwiększania głośności, włączania/wyłączania telefonu)? Działają lepiej/gorzej od klasycznych?

Dodatkowo:
czy są jakieś możliwości ich ustawienia (np. siły nacisku)?
czy zastosowanie dodatkowego etui wpływa negatywnie/pozytywnie na ich działanie?

Siły nacisku nie można regulować. Ja z przyciskami nie mam problemu działają dobrze. Etui mam z odkrytymi bokami więc nie ma z tym problemu

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba się przyzwyczaić, na początku są denerwujące. Czasami zdarzają się sytuacje, w których leży telefon na stole i bocznym przyciskiem nie odblokuje tel, bo nie ogarnia. Jednak w codziennym użytkowaniu nie czuć już tak różnicy, zapomina się o tym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
raf1943

Ja też nie mam z nimi problemu. Cieszę się, że coś takiego w u12+.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.01.2019 o 21:34, kaczparek napisał:

Trzeba się przyzwyczaić, na początku są denerwujące. Czasami zdarzają się sytuacje, w których leży telefon na stole i bocznym przyciskiem nie odblokuje tel, bo nie ogarnia. Jednak w codziennym użytkowaniu nie czuć już tak różnicy, zapomina się o tym. 

W teorii chyba własnie był taki zamysł, ze dopiero biorąc telefon do reki aktywuja sie przyciski.

Aczkolwiek z tym to różnie, czasami jak lezy to dziala przycisk, czasami nie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakub0

Jak dla mnie mógłby być wymagany większy nacisk żeby je aktywować. Mam wrażenie, że po aktualizacji zmniejszyli tę wartość. Ale przyciski bardzo mi się podobają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi