Skocz do zawartości
Habineczek

Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje aplikacji FB oraz instagrama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam mam pytanie jak usunąć bądź wyłączyć automatyczne aktualizacje w tych aplikacjach ? Oczywiście one same się aktualizują pomimo wyłącznej opcji aktualizacji w sklepie Play 

Edytowane przez GeoHot
poprawiam tytuł, aby odwzorowywał problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maxprzemo

@Habineczek

adb shell pm uninstall --user 0 nazwa_pakietu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeronimo

@Habineczek

Kolego czy chcesz wyłaczyc aktualizacje czy usunąc aplikacje  w telefonie, bo tytul watku mówi co innego, a w poscie piszesz co innego?

Wszystko zalezy od tego czy uzywasz np FB czy nie. Bo jeśli uzywasz to wyłaczenie aktualizacji FB jest równoznaczne  z tym, że nie bedziesz mógł z tej apki korzystac, jak nie masz jej aktualizowanej.

Jeśli nie uzywasz tych aplikacji i chcesz je całkiem wyłaczyc, a nie masz zrotowanego telefonu, to wejdź w ustawienia- aplikacje - u góry w prawym rogu 3 kropki - pokaz aplikacje systemowe - znajdź te aplikacje - kliknij w kazdą z nich i bedziesz miał opcje wyłącz. wtedy znikna ikonki na pulpicie i juz nie bedą mogły sie aktualizowac bo apki sa wyłaczone.

dodana zawartość

1 godzinę temu, maxprzemo napisał:

@Habineczek

adb shell pm uninstall --user 0 nazwa_pakietu

taka opcja tylko wtedy jak ma zrotowany sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej by mi odpowiadało wyłączenie aktualizacji które się robią same, dodram tylko że na innym telefonie mam fb i jest nieaktualizowany i śmiga nic się nie dzieje;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maxprzemo

@jeronimo U mnie działa bez root'a. Plus tej metody jest taki że aplikacja znika z listy aplikacji, czyli można instalować inne wersje np. z apkmirror i nie ma konfliktów mimo że jest to aplikacja systemowa.

@Habineczek To wyłącz auto-aktualizacje w sklepie Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba napisałem że za wyłączone a mimo to i tak się aktualizują te dwie aplikacje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maxprzemo
Napisano (edytowane)

@Habineczek

Masz pozaznaczane tak jak u mnie ?

Spoiler

205454633_Screenshot_20190126-150443_GooglePlayStore.thumb.jpg.289cd72d77f536b2fbe5c68ab4cae7f2.jpg  105748169_Screenshot_20190126-150504_GooglePlayStore.thumb.jpg.c584ddd62b20054bf3cc1ca2fdb39a77.jpg

Edytowane przez maxprzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak mam zaznaczone a mimo to aktualizuja sie tylko te 2 aplikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi