Skocz do zawartości
DJ SNap

TUTORIAL Przywracanie Desire HD do stanu fabrycznego przed oddawaniem na gwarancję.

Rekomendowane odpowiedzi

nie spowoduje żadnego kłopotu. Sam robiłem tą metodą i w serwisie przyjęli bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko UMT nie użyję, bo USB nie działa. Po wgraniu tego PD98.IMG z xda po prostu wgrywam PD98.IMG z oficjalnego ROMu i to wszystko, czy muszę coś jeszcze zrobić? Telefon był bez brandu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy a ja mam taki problem mój DHD nie jest brandowany zakupiony na wolnym rynku posiadałem oprogramowanie 2.3.5 sense 3.0 zdjąłem blokady programem AAHK i wgrałem Rom ViperDHD v1.2.3 ale po kilku tygodniach nie przypadł mi do gustu i postanowiłem wrócić do stockowego 2.3.5 użyłem do tego znowu AAHK fabryczne przywracanie program zrobił swoje czyli zrobił z s-off na s-on ale nie mam polskiego języka zrobiłem ota do wersji najnowszej RUU_Ace_Sense30_S_HTC_WWE_3.12.405.1_Radio_12.65.60.29_26.14.04.28_M_release_225512_signed.exe rom się wgrał ale dalej nie mam polskiego proszę o pomoc nie za bardzo się znam a zależy mi bardzo żeby przywrócić do stanu fabrycznego bo DHD jest jeszcze na gwarancji . proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, mam problem z moim DHD. Zepsuły mi się przyciski głośności (na szczęście nie zablokowały się w pozycji wciśniętej). Chciałbym oddać telefon na gwarancję, która obowiązuje do 7 marca 2013, więc muszę się spieszyć. Mam S-OFF i roota, zrobione za pomocą AAHK ok. 1,5 roku temu. Chciałbym przywrócić telefon do stanu fabrycznego. Wiem, że mogę zrobić to za pomocą AAHK, ale nie wiem czy uda mi się bez sprzętowych przycisków głośności. Dlatego proszę Was, Fachowców o poradę przed zabraniem się za to, żeby nie narobić szkód.

EDIT:

OK. Poradziłem sobie. Przywróciłem telefon do stanu fabrycznego wykorzystując AAHK. AAHK nie wymaga użycia przycisków sprzętowych więc operacja przebiegła pomyślnie. Pozdrawiam

Edytowane przez mp_lasso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego możesz powiedzieć, która opcja w AAHK przywraca tel do stanu fabrycznego? Z góry dzięki za odp.

Wysłane z HTC Desire HD!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi