Skocz do zawartości
beverx

P10 Lite Android 8.0 EMUI 8.0 - appka Google search nie zamyka się (nieprzypięta).

Rekomendowane odpowiedzi

beverx

Cześć, to mój pierwszy post - może ktoś z Was spotkał się z podobnym 'objawem' - od jakiegoś czasu w moim P10 Lite nie zamyka się appka Google Search - gdy naciskam 'zamknij wszystkie', appka zostaje. Od razu zaznaczam, że nie jest ona przypięta (ikona kłódki). Appkę można zamknąć normalnie znakiem X i wtedy znika. Nie jest to poważny problem, jednak jest dość irytujące. Pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest to związane z wprowadzeniem funkcji asystenta czasami aplikacje ciężko ubić poprzez wciśnięcie ikonki śmietnika. U mmie pomaga bezpośrednio wciśnięcie krzyżyka w lewym górnym rogu. Sprawdź może u ciebie też okaże się to pomocne. Można też przejrzeć sekcję ustawień aplikacji, ale mi osobiście nie chce się dłubać. Wszak nie jest to jakoś bardzo uciążliwe. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beverx

To rzeczywiście chyba jest kwestia Asystenta. Jak już pisałem - X appkę zamyka, więc jest to niewielka upierdliwość i raczej denerwuje tylko takich pedantów, jak ja :D Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi