Skocz do zawartości
biscuit_2009

Zmiana abo Orange firma

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio skusiłem się na promocję e-sklepu -> xperia arc w promocyjnej cenie w abonamencie 64zł(korzyści optymalne).

W ramach abonamentu otrzymałem miesięczny pakiet 250mb. Po zakończeniu promocji w tym samym planie taryfowym ten pakiet został powiększony do 750mb.

I teraz pytanie, czy mogę przejść do nowszego abonamentu za 64zł? I tym samym zyskać 500mb miesięcznie?

Oczywiście rozważałem rozwiązanie umowy w ciągu 10 dni i podpisaniem nowej na nowych warunkach, ale w obecnym cenniku arc jest aż o 800zł droższa, a nie ukrywam, że telefon jest jednym z powodów dla którego zdecydowałem się na abonament.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porównaj dokładnie oferty poszczególnych sieci. Ewentualnie zgłoś się do kogoś kto Ci może pomoc - mogę Ci podać namiar na Pania Magdalenę Czerwc - tel. 502-761-342 zajmuję się ona dbaniem o interesy firm w sieci Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to nie mozesz niestety skorzystac z tej promocji gdyz zdecydowales sie na inne warunki ktore zaakceptowales a promocja jest zmienna. Wydaje mi sie ze jak dostales tel w atrakcyjnej cenie to raczej te 500mb roznicy wielkiej robic nie beda ale.. mozesz zadzwonic na BOK i sie zapytac chociaz w mojej opini niestety nic nie zrobisz..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha fajnie,temat prawie z przed roku :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi