Skocz do zawartości
coren

klawiatura QWERTY i Wasze opinie o niej

Rekomendowane odpowiedzi

coren

Temat zalozylem tutaj, poniewaz chcialbym uslyszec jak najwiecej Waszych opini, poza tym z niczym tego telefonu nie porownuje, wiec do dzialu o porownaniach telefonow nie pasuje.

Tak wiec do rzeczy, czy Waszym zdaniem klawiatura QWERTY w milestone jest wygodna?? Sam telefon ogladalem w sklepie PLAY, ten model pokazowy na sznureczku, klawiatura chodzila bardzo ciezko(znaczy przyciski ciezko sie wciskaly) i nie sadze, żeby tak bylo w rzeczywistym modelu. Poza tym na jednym z filmikow na you tube, recenzent stwierdzil, że jego zdaniem wygodniejsza jest klawiatura ekranowa w milestone. Jestem jeszcze przed kupnem tego telefonu dlatego zadam pytanie, czy Waszym zdaniem klawiatura w tym telefonie jest wygodna(bo moze nie warto patrzec na QWERTY w milestone jako na duzy plus??), nie ma problemu z blednie wcisnietymi przyciskami, czy rece od pisania sie nie mecza?? Nie mam niewiadomo jak wielkich dloni i w sumie jak na faceta to chyba zbyt duze nie sa, ale mialem stycznosc z klawiatura ekranowa w iPhone GS'ie i w Samsungu Avilli no i niestety wiecej musialem kasowac niz pisalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Ja nie mialem wielu takich telefonow z qwerty, mialem jeden i tez byl nietypowy... wiec ciezko mi porownac z innymi (np w G1 podobno lepsza). Mam milestone od niedawna i moge powiedziec ze na poczatku ciezko sie przyzwyczaic do tego ukladu przesunietego w lewo wzgledem srodka, przez duzy d-pad po prawej. Teraz po paru dniach juz jest lepiej, ale przyciski sa twarde i palce sie mecza, moze po jakims czasie pacle i przyciski lekko sie wyrobia i bedzie lzej, jednak na ekranowej piszę 1,5 do 2 razy szybciej i sie nie mecze. Mimo wszystko nie wiem czemu i tak pisze ciagle na sprzetowej...

podsumowujac to qwerty nie jest tutaj duzym plusem ale moze sie przydac np. W autobusie gdzie troche trzesie, jest fajnie podswietlona, mechanizm slidera sprawia frajde i wizualnie robi duze wrazenie. Ale niestety szybko sie nie pisze na niej.

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coren

Na sprzetowej prawdopodobnie bedzie latwiej sie przyzwyczaic do pisania bez patrzenia na telefon, no ale wyglada na to, ze rzeczywiscie qwerty w milestone nie jest tak duzym plusem jak myslalem. No ale dalej prosze o opinie:).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ja natomiast gdy pierwszy raz w salonie play dotknąłem milestone to klawiatura wydała mi się bardzo niewygodna, ale po czasie muszę stwierdzić że jest nawet nie najgorsza. Traktuj ją raczej jako małego plusa. Muszę zaznaczyć że mam duże paluchy. Trzeba się troche do niej przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pisze szybko bezwzrokowo na tej klawiaturce i nie narzekam ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wneq

a ja wam powiem ze gdyby nie bylo klawiatury qwerty w g1 to by mnie tu nie bylo.

Dla mnie klawiatura qwerty to dosyc spore ulatwienie.

Jest to bardzo wygodne w wielu przypadkach, gdy np. musimy szybko napisac jakis dlugi tekst.

Tak jak ja teraz ;] pisze z mojego g1 i po przyzwyczajeniu do mojej QWERTY moge stwierdzic iz pisze sie duzo szybciej i wygodniej ;)

Sent from my T-Mobile G1 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    poli_x

mi bardzo wygodnie się pisze na klawiaturce qwerty w Milestone,może dlatego że mam duże ręce....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    entwu

wneq - ja mam dokladnie tak samo.

pozadto moge dodac ze nie mialem okazji pisac na wygodniejszej klawiaturze qwerty od g1, a mialem ich pare.

co do milestone - nie mialem okazji sprawdzic, ale typowalem go jako nastepce, klawiatura jest dla mnie bardzo wazna w telefonie, a jak widze bede sie jeszcze musial nad tym zastanowic ;p

sorka za off top ;p

Sent from my Era G1 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coren
    a ja wam powiem ze gdyby nie bylo klawiatury qwerty w g1 to by mnie tu nie bylo.

Dla mnie klawiatura qwerty to dosyc spore ulatwienie.

Jest to bardzo wygodne w wielu przypadkach, gdy np. musimy szybko napisac jakis dlugi tekst.

Tak jak ja teraz ;] pisze z mojego g1 i po przyzwyczajeniu do mojej QWERTY moge stwierdzic iz pisze sie duzo szybciej i wygodniej ;)

Wnequ czy Ty chociaz widziales klawaiture w milestone?? Nie wyglada na wygodna i spotkalem sie z kilkoma stwierdzeniami, ze rzeczywiscie taka nie jest, klawiatura w G1 w porownaniu z ta w milestone znaczaco sie rozni niestety nie na plus:(.

Niestety w ciagu najblizszych dwoch miesiecy nic lepszego z qwerty nie wyjdzie, wiec prawdopodobnie kupie wlasnie ten telefon, no ale poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wneq

widzialem, co wiecej pisalem na niej troche..

jedyne co mi w niej przeszkadzalo to to ze ma cztery rzedy klawiszy, a nie piec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi