Skocz do zawartości
Krystian91

Jaki jest najnowsze wydanie systemu w Kiesie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jaki jest najnowszy android dostępny przez aktualizacje za pomocą Kies.Miałem problem z tym kiesem gdyż cały czas wyskakiwało że nie można zaktualizować za pomocą apl (cos takigo)ale udało mi sie to naprawić,ale teraz pisze że mam najnowszą wersje oprogramowania układowego.Mam galaxy S scl od 3miesięcy i jeszcze nie było zadnych aktualizacji?Na tel jest Android 2.2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abba77

przypuszczam, ze 2.3.6

---------- Post dołączono o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

przypuszczam, ze 2.3.6 (nie jestem pewien czy byl na Kies - w kazdym razie mi Kies podaje, ze mam najnowsze oprogamowanie, wlasnie 2.3.6)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale cały czas aktualizowałeś przez kiesa?Ja mam 2.2.1 i pisze że mam najnowsze oprogramowanie...Poszedłem do salonu czy by mi nie zaktualizowali,to powiedzieli że nie można u nich takiego czegoś robić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo widocznie operator u ktorego byles nie oferuje nowszej aktualizacji, jaki masz PC ? I kolega ktory ma 2.3.6 ma czysty soft czy operatorski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon jest z Plusa,ale bez simlocka mam w nim karte orange komputer ma juz kilka lat ale daje rade,

AMD Athlon 64 X2 Dual

Core Procesor 3600+

2,01Ghz,3GB RAM

Windows XP + service pack 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzilo mi o Product Code telefonu ... :)

Najlepiej bedzie jak wgrasz sobie najnowszy czysty soft Odinem : http://forum.android.com.pl/f298/spis-chronologiczny-100121/

A tutaj jak wgrac : http://forum.android.com.pl/f298/android-2-3-4-dla-i9003-77075/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie stracisz ,w razie czego zawsze mozesz wgrac brandowe oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialem wgrac tego androida 2.3.4 i gdy wlaczylem odina i wybralem ten plik latona i kliknąłem Start to pokazaly sie jakis napisy i nic sie nie dzialo,a w instrukcji pisze ze trzeba potem nacisnac reset a nie da sie tego wcisnac.I gdy chcialem wybrac te pliki co byly w tej paczce co pobralem to gdy trzeba je wybrac przez Odin-a to nie ma tam nic,pusto.Wie ktos o o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Kies dla Plusa jest dostępne 2.3.5.

PDA:KGP / PHONE:KPN / CSC:KPC (XEO)

Mój telefon po podłączeniu do Kiesa sam wykrył nowe orpogramowanie i je zaaktulizował. Nie wiem dlaczego Tobie go nie wykrywa. Sprawdź czy masz poprawnie sterowniki zainstalowane.

post-7221-14255700620486_thumb.png

Edytowane przez major Kupricz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x