Skocz do zawartości
Krystian91

Jaki jest najnowsze wydanie systemu w Kiesie?

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem sterowniki z strony samfirmware i nadal kies twierdzi że mam najnowsze oprogramowanie... PDA:KB6 / PHONE:KB1 / CSC:KC2 (PLS)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra miałem dzisiaj troche czasu na zabawe z tel i udało się,wgralem niebrandowane oprogramowanie 2.3.4 za pomocą odina,na poczatku sie nic nie dało zrobic,a wszystkiemu była winna karta pamieci,po jej wyciagnieciu wszystko poszlo elegancko.Gdy włożylem karte pamieci i podlaczylem tel do komputera i wlaczylem Kies wyskoczylo mi ze nie moge aktualizowac oprogramowania za pomoca apl.Wyjalem karte pamieci i ponownie podlaczylem tel do kiesa,a tu niespodzianka ze znaleziono aktualizacje,i teraz zaaktualizowalo do andka 2.3.6.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dmdash
    W Kies dla Plusa jest dostępne 2.3.5.

PDA:KGP / PHONE:KPN / CSC:KPC (XEO)

Mój telefon po podłączeniu do Kiesa sam wykrył nowe orpogramowanie i je zaaktulizował. Nie wiem dlaczego Tobie go nie wykrywa. Sprawdź czy masz poprawnie sterowniki zainstalowane.

[ATTACH=CONFIG]8774[/ATTACH]

Sprawdzalem dzis brata scl, tez plusa i ani kies (pojawia sie ten glupi komunikat jak moim sgs ze tego urzadzenia nie mozna zaktualizowac) ani w aktualizacji przez telefon - brak aktualizacji.

Czy wyszedl oficjalnie piernik dla scl ale brandowany dla plusa? (Dla niebrandowanego wyszedl, to wiem).

Wysłano przez Tapatalk dla Galaxy S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprawdzalem dzis brata scl, tez plusa i ani kies (pojawia sie ten glupi komunikat jak moim sgs ze tego urzadzenia nie mozna zaktualizowac) ani w aktualizacji przez telefon - brak aktualizacji.

Czy wyszedl oficjalnie piernik dla scl ale brandowany dla plusa? (Dla niebrandowanego wyszedl, to wiem).

Moj slc jest z Plusa. Jak pierwszy raz podłączyłem go pod Kiesa to wykrył nowy soft i go zaaktualizował. Ostatnio Odinem zrobiłem do 2.3.4 a pozniej Kiesem do 2.3.6.

Spróbuj wyjąć kartę pamięci jak masz i sim. Podłącz i sprawdź jak będzie tak samo to włóż karty i raz jeszcze sprawdź. Jak nie zadziała to nie wiem dlaczego nie wykrywa nowego fw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dmdash

Dzieki za odpowiedz. A znajde gdzies brandowany soft plusa do wgrania odinem? Bo moj sgs mial tak samo jak ten scl i odinem zrobilem do 2.3.6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pobrałem sterowniki z strony samfirmware i nadal kies twierdzi że mam najnowsze oprogramowanie... PDA:KB6 / PHONE:KB1 / CSC:KC2 (PLS)

Ja nie mogę z tego wyjść. Wkładam kartę, wyjmuję kartę, a cały czas to jest najnowsze oprogramowanie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chciałem swojego podnieść z plusowskiego 2.2.1 to Kies mówił że mam najnowszy. Wyczytałem gdzieś że Kies nie updajtuje brandowanych pewnie dlatego że posiadane przez niego updaty są czyste i nie będę mógł oglądać pięknego logo Plusa na czym zależy operatorowi. Ale może ruszenie Odinem na 2.3.4 i potem podłączenie na Kies powinno pozwolić na najnowszy update.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plus nie udostępnił aktualizacji dla Scl'a do 2.3.5,

z tymi brandowanymi nie masz racji bo jakoś mojemu koledze zaktualizował, to zależy czy operator udostępni aktualizacje czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

udało mi się odinem wgrać najpierw 2.3.4 a potem 2.3.5, ale KIES twierdzi, że teraz telefon nie wspiera aktualizacji. Jaki ROM Krystian91 wgrałeś, że w końcu Ci to Kies załapał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x