Skocz do zawartości
Spartan500

Czy jest możliwość wykonać backup wszystkich zdjęć przypisanych do kontaktów i później te zdjęcia przywrócić bez utraty jakości ?

Rekomendowane odpowiedzi

Puniek
    2 godziny temu, Spartan500 napisał:

@Puniek

No tak, mam ustawione do każdego kontaktu zdjęcie osoby lub miejsca, i chciałbym te zdjęcia jakoś skopiować i później przywrócić. Dodam, że chodzi tu o zdjęcia podczas połączenia. Jeśli przywróce kopie kontaktów do pamięci telefonu to co prawda są wszystkie zdjęcia, które dodałem do kontaktów, ale podczas połączenia te zdjęcia są wręcz fatalnej jakości. 

Za zapisuję kontakty do pliku i po przywróceniu kontaktów z tego pliku mam zdjęcia przy kontaktach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Puniek

Ja też mam, ale podczas połączenia zdjęcia są okropne, praktycznie nic nie widać. 

dodana zawartość

18 minut temu, dzidexx napisał:

Nie sądzę.

Trzeba ewentualnie cały folder com...providers przekopiować. Nry zdjęć/kontakty są zapisane w innym pliku(contacts2.db)

Titanium może zrobić backup tej aplikacji - spis kontaktów.

Masz rację, pliki zdjęć są ściśle powiązane z contacts2.db, no nic, sprawdzę przy najbliższej okazji czy ten sposób poprawnie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsza do tego jest kopia Samsunga. Nie ważne czy to chmura czy kopia w Smart Switch. Przywraca 1:1. Zawsze z tego korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi