Skocz do zawartości
Mariusz Czerny

Brak ikonki NFC na statusbar > Da się ją włączyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, parę razy wgrywałem Pie, XEO/DBT z sammobile, samfirm, updato i z każdą wersja występują bugi. Telefon co jakiś czas się resetuje, nie było ikonki NFC, bądź nie świeciła dioda LED przy powiadomieniach. Posiada ktoś stabilną wersje?

Edytowane przez Mariusz Czerny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

Ja również nie mam ikony NFC i mądry Pan konsultant na linii Samsunga twierdzi, że to normalne i tak ma być ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

W sensie brakuje ikony nfc na statusbarze? Nie kojarzę jej nawet na Oreo prawdę mówiąc, a na Pie na pewno jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

Tak. O statusbar chodzi. Na urządzeniach z root'em można tą ikonkę wymusić poprzez dodanie linijki kodu do pliku others, bo sam tak robiłem, ale bez roota jest to niemożliwe. Dziwne trochę są zagrywki Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

U mnie nie ma i nie było na andku 8, ani 9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja również nie mam ikony NFC i mądry Pan konsultant na linii Samsunga twierdzi, że to normalne i tak ma być .
    Bo tak ma być. Czy ikony są na stausbarze wyznacza operator jak masz soft z brandem, na bezbrandowych jest to widzimisie od Samsunga. Wiec nic nie da się z tym zrobić bez roota. A robiąc roota tracisz gwarancję więc z powodu jednej głupiej ikonki nie warto.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

Ja mam nie brandowany soft. I masz rację co do robienia roota dla jednej ikony więcej lub mniej, tylko że... roota robi się, aby mieć pełną kontrolę nad systemem i telefonem za który zapłaciłeś, a nie żeby Samsung do spółki z Google mówił Ci co wolno, a czego nie. Od 2009 roku i pierwszego Galaxy S wszystkie moje słuchawki posiadały roota i teraz też tak będzie . Tym bardziej, że gwarancji i tak nie mam, bo to "anglik" bez faktury.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82

@Mariusz Czerny @zulu88 I na Oreo i teraz na Pie nigdy nie było tej ikonki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

@up 

Odkąd go kupiłem to zawsze płacę telefonem i pamiętam że miałem ikonkę NFC na 8.0 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi