Skocz do zawartości
Lotny

Multitouch w HTC Sensation - czemu tylko 4 i czy da sie wiecej?

Rekomendowane odpowiedzi

Lotny

witam. sprawdzalem multitouch na moim htc sensation i najwyrazniej maksymalna liczba paluchów to 4.. czy nie moznaby jakos poszerzyc tego limitu? i czy moze htc wspomnialo cos o odblokowaniu wiecej placy dla htc?

pozdrawiam.

ps. prosze obejsc sie z komentarzami typu "4 to wystarczajaco, gdzie wcisniesz tyle paluchow na 4.5" ekran" - zdaje sobie z tego sprawe, ale guzik mnie obchodzi gdzie wcisne te palce, chce po prostu wiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko 4? No cóż..

Jakie zastosowanie widzisz dla kolejnych "palcy"? I jaka liczba "palcy" by Ciebie zadowalała? Z ciekawości pytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Już raz pytałem tutaj "po co?" i to pytanie zostało usunięte... razem z dwiema stronami OT, więc nam wszystkim proponuję go nie robić :P

Ale tak IMHO w tym wątku OT będzie się ciągle pojawiał, dopóty dopóki Autor nie sprecyzuje jakie ma zastosowanie dla 5 i więcej punktów dotyku.

Serio, zastanawia mnie to jaki ma to mieć sens - jakaś aplikacja/gra?

Bo sztuka dla sztuki i próby dowiedzenia, że developerzy HTC się nie postarali bo Sensation ma "tylko 4 punkty" to bezcelowa strata czasu tak długo, jak długo nie będzie praktycznego zastosowania dla tego piątego, szóstego i osiemnastego punktu na ekranie (programów do zliczania nie liczę jako praktyczne zastosowanie, bo to tak samo jak podniecanie się ilością wolnego ramu czy wynikami benchmarków - nie ma to znaczenia dla używania telefonu, tak długo jak to używanie pozostaje komfortowe [tj. nic się nie zacina, nie restartuje itp.]).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Chwilę sie nad tym zastanowilem i moze kolega zakupił jakąś erotyczną gierke w której 4 punkty to za mało by bić rekordy? ;) W każdym bądź razie, jeśli ja miałbym taka tworzyć to przewidzialbym w niej o kilka punktów więcej niz dostępnych jest standardowo. A teraz na poważnie to moje 4 palce na ekranie (2 kciuki i 2 wskazujące) zabierają więcej niz 1/4 ekranu. W praktyce uniemożliwia to sprawne funkcjonowanie. Ale jak to mówią "różni ludzie - różne potrzeby". Choć ta jak kolega smogg jestem ciekaw kreatywności pytajacego przy zastosowaniu większej ilości punktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nofink

Na ipadzie ktory ma duzo wiekszy ekran mialem ponad 10 pkt..i co ? Nic..nigdy z wiecej niz trzech nie korzystalem...sensation ma duzo mniejszy ekran wiec juz w ogole to niepotrzebne..

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lotny

wiem, ze moje mega-logiczne myslenie moze niektorych przerosnac, ale na ipadzie, iphonie itp. jest taka aplikacja 'uzu'. nie to, ze w ogole jej nie ma na androidzie, ale mialem nadzieje ze wyjdzie i w ew. przyszlosci bede potrzebowal 5 palcy xD

ps. moj kolega na iphonie gral w to little uzu, uzywal 5 palcy i bylo dobrze, a jak wiemy, ekran iphona jest mini. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc skoro uzu nie ma na androida to nie szukaj większego multitouch na HTC. Jak wyjdzie twoje śmieszne UZU to napisz petycje do HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi