Skocz do zawartości
Andrzej Kędzior

[GT-S6310N] Wyskakujące Napisy (Włączony tryb fabryczny) jak temu zaradzić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam zazwyczaj jestem dobry w te klocki softy itd ale to już mnie rozłożyło na łopatki mianowicie po wgraniu cwm domu wszystko cacy ale jak wgralem oryginalny soft czyli od T-Mobile to takie żółte napisy mi się pojawiły myślałem że to soft to wgralem jeszcze raz nic to samo nie ważne jaki w gram to samo i żadne resety czy tym podobne rzeczy nie zdają egzaminu w zasadzie to jest irytujące jak te napisy nie znikają na zdjęciu widac o co chodzi proszę o poradę bo pierwszy raz z tym się spotykam

1549521286770528783292.jpg

dodana zawartość

Mały update gdy zainstaluje nova launcher to te napisy znikają myślę ze to ma związek z touchwiz ale nie jestem pewien ale jak wgrywam po kilka razy soft i żadnego rezultatu

Edytowane przez zabka35i
    Poprawa nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

To sie nazywa właczenie "trybu fabrycznego".

"Tryb fabryczny" jest włączony, jeśli partycja EFS urządzenia jest uszkodzona.

Czasami, jeśli udało ci się naprawić partycję EFS, utknąłeś w trybie fabrycznym.

Są dwa sposoby na usuniecie tego :

1-  wejdz w dialer telefon i wpisz komende - *#87976633#  - czekasz i wciskasz restart telefonu i po ustawieniu ponownie telefonu powinno sie to juz nie wyswietlać.

2 - Jeśli masz zrotowany telefon to mozna to np usunąć za pomocą aplikacji  "root explorer" 

Obejzyj sobie ten filmik i bedziesz wiedział co zrobić bo to bedzie szybciej niz miałbym opisac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze takie pytanie po włączeniu trybu downloading w rubryce VERSION nie mam nic a HW REV jest 4 co to znaczy i wiem chyba powinno coś pisać że jaką mam wersie 

IMG_20190208_120140.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi