Skocz do zawartości
Kamil1986

Utracono łaczność danych ponieważ...

Rekomendowane odpowiedzi

rqeu

Witam, mam dziwny problem, nie wiem z czym jest związany ale mój telefon jest jakby niedostępny. Pierwsza sprawa, chodzi mi o to, że niemożna się do mnie dodzwonić, tylko przychodzą mi smsy kto próbował się dodzwonić i muszę oddzwaniać. Druga sprawa to niedochodzące smsy. Znajomi mówią, że piszą do mnie a ja nie odpisuje, a mi porostu nic nie przychodzi, a jak już przyjdzie to gdzieś nad ranem i zbiorowo np 10 smsów od razu od różnych osób. Dodam, że na pasku powiadomień często wyskakuje mi trójkąt z wykrzyknikiem w środku i jest napisane: "Utracono łaczność danych ponieważ...". Nie można tego otworzyć ani doczytać do końca, tylko usunąć można. Byłem z tym w salonie operatora i Pani wzięła ode mnie numer i wysłała kilka smsów ze swojego telefonu i doszły od razu, więc powiedziała, że wszystko jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tu masz podobny temat. Prawdopodobnie pełnym komunikatem jest "utracono łączność danych, ponieważ pozostawiono wyłączony roaming danych w sieci macierzystej". Spróbuj włączyć roaming w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rqeu
    Napisano (edytowane)

Niestety nic nie dało włączenie roamingu (tyle, że nie wyskakuje ten trójkącik w powiadomieniach) dalej, gdy ktoś do mnie dzwoni to słyszy, ze jestem poza zasięgiem.

@EDIT: Dodatkowo pojawił się problem z wysyłaniem smsów. Czasem nie chcą się wysłać, muszę kilka razy próbować.

Edytowane przez rqeu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi