Skocz do zawartości
tynka27

Synchronizacja kontaków do obcej osoby

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, słuchajcie mam ogromny problem. Otóż kontakty z telefonu mojej mamy zostały dziwnym trafem wyeksportowane do telefonu mojego chłopaka mamy.. Tylko problem tkwi w tym, że obydwie panie nie mają swoich numerów telefonu. A komórki także nie miały ze sobą styczności.. Dodam, że mama jest w T-mobile a, mama chłopaka w Plusie. Więc jak to wszystko możliwe? Mama ma Motorolę G5s, a mama chłopaka Alcatela pop7 czy jakos tak. Do tego na telefonie, w którym są te kontakty, normalne są zapisane jako komórka, a te od mojej mamy jako inne.O co tu chodzi? Błagam, pomóżcie. Mamy z tym iść do plusa i tmobile?

Edytowane przez tynka27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Ktoś na telefonie twojej mamy wszedł w aplikację kontakty, ustawienia, eksportuj...i udostępnił do twojej przyszłej teściowej(być może). Mailem, komunikatorem, bluetoothem, nfc....

Lub

Ktoś na telefonie two...eściowej zalogował się na konto G twojej mamy.

Plus, T-Mobile i Harry Potter nie mają z tym nic wspólnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mama powiedziala wlasnie, ze nikt nie uzywal jej telefonu, ani ona sama nie wie jak to zrobic, myslalam juz o tym, ale no kompletnie to nie pasuje... bo: tesciowa nie ma maila, na bluetooth i nfc no nie mialy ze soba dzis kontaktu. Do tego sprawdzałam, czy właśnie tak jak napisałeś o tym koncie guuuugla, ale nie, nie ma. Jest to dziwne, no ale prawdziwe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi