Skocz do zawartości
student229d

W jaki sposób wykonać root w j5 2017?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MamaMia napisał:

Dzieki, ale wolałbym z oficjalnego źródła lub sam zrobic. Nie ufam Ruskim stronom :D

To twoje słowa,nie moje xd ;d Więc rób jak uważasz . 99.9% korzysta z 4pda . Bo czego nie ma na xda to czasem jest na 4pda i na odwrót :D I userzy stąd nie raz polecają pobierać romy i inne rzeczy z tych dwóch stron :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majac TWRP bede mogl normalnie przez Odyna wgrac izraelski soft z Sammobile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

@MamaMia jedno wyklucza drugie. Mając twrp, softy wgrywa się z jego poziomu.

Oryginalny rom, zawiera w paczce recovery. Czy usuwając je wszystko pójdzie ok, to osobiście nie wiem

tap tap

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 25.11.2019 o 16:56, MamaMia napisał:

Majac TWRP bede mogl normalnie przez Odyna wgrac izraelski soft z Sammobile?

Nawet nie trzeba miec twrp . Wystarczy włączyć Opcje Programisty + Debugowanie USB .

A twrp jest do tego żeby w postaci img czy zip wgrywać romy napisane pod ten model . Lub Robić root'a wgrywając supersu lub magisk'a.

Orginalne romy dla  J5 2017 nie wymagają posiadania żadnego recovery innego niz stockowe . 

Wystarczy w odinie dobrze zaznaczyć 4 plikowy soft . i Wgra się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć czy instnieje wersja roota na mój model telefonu i zgodność z wersją oprogramowania telefonu

Screenshot_20200503-100412_Settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem. Wczoraj próbowałem zrootować telefon Samsung Galaxy j5  sm-j530f. Nie udało mi się. W tej chwili na telefonie pojawił się taki napis: An error occurred while updating the device sotfware. Use the Emergency recovery function in the Smart Swich PC software.

Zainstalowałem program Smart Swicht PC, ten program potrzebuje kod odzyskiwania, niewiem jak go wsiąść, ponieważ pojawia się powyższy napis. Jedna osoba z forum napisała że ten program już nie działa. Mam pytanie, co należy zrobić w tej sytuacji żeby odzyskać telefon ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

Wgraj soft przy pomocy Odina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dostałem J530f android 9 z  odblokowanym boot loader . W opcjach programisty brak pozycji "odblokuj OEM"  Próbuję wgrać TWRP ale brak finału . Czy przy odblokowanym boot... wgrywa się inaczej i jak zrootować taki telefon ? Robię według poradnika  ,ale po ponownym uruchamianiu ,zgodzie na reset -TWRP -brak. Wgrałem od nowa przez Odin , oryginalny soft  XEO i dalej brak pozycji blokada OEM . Co sprawdzić ,zrobić ,żeby mieć Root ? Teraz po ponownej próbie wgrania TWRP  jest FAILED i Only officjal relased binaries are allowed to be flashed Recowery ? I po wejściu w opcje programisty jest już  "zdjęcie blokady OEM"  i napis "Program rozruchowy jest już odblokowany" Co w obecnej sytuacji w kierunku TWRP i root ?

Edytowane przez rudiszubert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi