Skocz do zawartości
775

Brak aktualizacji do Androida Pie

Rekomendowane odpowiedzi

775

Cześć, w grudniu kupiłem Nokię 8 w dużym sieciowym sklepie elektronicznym (nie żadna okazja z allegro itp.). Wszystko jest OK, tylko z informacji zebranych w internecie już 19 grudnia rozpoczęła się dystrybucja Androida Pie do tego modelu telefonu (także w PL), jednak ja cały czas mam Androida 8 i poziom zabezpieczeń grudzień 2018. Próbowałem wyszukiwać ręcznie, restartować telefon, ale cały czas pokazuje mi, że mam oprogramowanie w najnowszej wersji. Czy ktoś ma podobny problem? Ewentualnie ktoś wie jak zaktualizować telefon do Androida Pie? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Wszyscy którzy kupili w dużej Polskiej Sieci ten telefon za 1199 mają ten sam model TA-1012. Nie ma do niego Androida Pie i nie wiadomo kiedy będzie. Mam tak samo. Pozostaje czekać. Na siłę nie kombinuj z aktualizacją ręczną, bo potem ludzie zgłaszają różne problemy...

Ja się trochę zawiodłem. Po licznych hucznych zapowiedziach okazuje się, że HMD robi dokładnie to co inni producenci. Ma nas gdzieś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kokosz
    Napisano (edytowane)

Eee, mam TA-1004 z polskiej dystrybucji i Pie też nie ma 😕

Jak odstawiają taki szit, to mogliby chociaż dać poprawki bezpieczeństwa, zawsze koło 20 dnia miesiąca były już aktualne, a tu grudzień...

Edytowane przez kokosz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żona ma TA-1012 z dużej polskiej sieci rtv w cenie 1199 ... i ma na pokładzie Pie .

Ma ten system tak już od ładnych kilku tygodni, aktualizacja weszła jako ostatnia po ostatnich poprawkach datowanych na grudzień 18 w Oreo. Do Pie wyszły już poprawki styczeń 19.

Tak że nie wszyscy .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeznioł _ to możesz nam teraz powiedzieć :

Czy ten android 9 jest lepszy od tego android 8? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie powiem ... ;)
    Po pierwsze to telefonu używa żona ...
    Po drugie to 9 weszło na telefon "po wyjęciu z pudełka" i brak jakiegokolwiek porównania do 8 .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ten sam tel i model TA-1012 i nie mam nadal nawet styczniowych poprawek. Nie wiem od czego to zależy ale dla mnie tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kokosz
    7 minut temu, Apocalypse napisał:

Ja mam ten sam tel i model TA-1012 i nie mam nadal nawet styczniowych poprawek. Nie wiem od czego to zależy ale dla mnie tragedia...

Gdzieś mi się przewinęła informacja, że z powodu problemów wstrzymali dystrybucję aktualizacji do czasu wprowadzenia poprawek. To jedyna dobra informacja.

Mnie ostatnio znowu ubiło budzik, a ponoć na Pie jest jeszcze gorzej 😕

"Nowa" Nokia miała być kojarzona z szybkimi aktualizacjami i czystym Androidem. Jak widać obie te cechy są nieprawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest jakiś absurd. W Indiach jest nowa wersja z Adaptacyjną Baterią i funkcjami z Pixeli a niektóre kraje w Europie dostały już 2 wersję PIE. U mnie magiczna informacja o poprawkach bezpieczeństwa z 1 grudnia i Andek 8.1. Super Nokia, naprawdę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi