Skocz do zawartości
Memciu

Ładowarka bezprzewodowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Memciu

Witam.

Jakiej firmy i model polecacie ładowarkę indukcyjną dla g7?

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.02.2019 o 17:59, Memciu napisał:

Witam.

Jakiej firmy i model polecacie ładowarkę indukcyjną dla g7?

Ja używam ładowarki od Samsunga. Została mi po s6 i działa bez problemu, praktycznie nie ładuje już przez gniazdo USB tylko kładę na noc a rano mam naładowany. 

Nie wiem czy to zasługa ładowania długo małym prądem bo bateria trzyma naprawdę długo w porównaniu z G6. Spokojnie wytrzymuje ponad 24 h często bateria ma 40% gdy kładę na ładowarkę gdy idę spać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Memciu

I jak to jest z baterią podczas takiego ładowania? Czy nie zmieni się po jakimś czasie jej żywotność?

Wolę ładować mniejszym prądem, dłużej ale by bateria nie cierpiała przy tym.

Co do żywotności to jeśli nie masz takich aplikacji jak Facebook, Messenger to raczej powinna długo wytrzymać. U mnie najwięcej Messenger pobiera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam a czy może ktoś coś powiedzieć o tej ładowarce. NILLKIN MC018 STAND 

właśnie przeczytałem temat z którego wynika że LG G7 ThinQ nie obsługuje szybkiego ładowania indukcyjnego ładuje tylko 5W

https://www.androidheadlines.com/2018/06/top-10-best-qi-wireless-chargers-for-lg-g7-thinq-june-2018.html

Edytowane przez krolik1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaspiX

Ja kupiłem (chyba) taką samą ze sklepu Nillkin na Allegro. Na aukcji nie ma tego numeru, ale wygląda tak samo.

Próbowałem na dwóch ładowarkach i nie ma szybkiego ładowania. Może nie te kable - nie wiem. Za bardzo mi nie zależy na tym, więc nie szukam innych rozwiązań.

Wygląda ona fajnie, ma ponoć zabezpieczenia - mi pasuje.

PS. Podpiąłem pod oryginalną ładowarkę (nie przewodowo), było szybkie ładowanie, ale miałem wrażenie, że to szybkie, ładowało wolniej niż mój poprzedni telefon G4 z oryginalną ładowarką (a nie pisało szybkie...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.03.2019 o 20:40, Memciu napisał:

I jak to jest z baterią podczas takiego ładowania? Czy nie zmieni się po jakimś czasie jej żywotność?

Wolę ładować mniejszym prądem, dłużej ale by bateria nie cierpiała przy tym.

Co do żywotności to jeśli nie masz takich aplikacji jak Facebook, Messenger to raczej powinna długo wytrzymać. U mnie najwięcej Messenger pobiera

Mam wrażenie że gdy ładuje szybką oryginalną ładowarką to krócej trzym na baterii ale to tylko wrażenie nie mierzył tego dokładnie. 

Mam Messenger ale nie gadam na nim no stop po rozmowie usuwam dymek. 

Cały czas mam właczony GPS WiFi NFC Bluetooth AOD

Ogóle w stosunku go G6 to jestem bardzo zadowolony z baterii. 

Teraz kupiłem Smartwatch Samsunga ile ciekaw jestem ile bedze trzymała bateria?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi