Skocz do zawartości
Olleo

Solidny telefon do 1000zł z dobrym aparatem i długim czasem na baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Olleo
    Napisano (edytowane)

Szukam następcy Moto G3 dla matki. Z Internetu i aplikacji mało korzysta, za to robi sporo zdjęć i ceni sobie długi czas pracy na baterii oraz dużą pojemność pamięci, a narzeka na powolne działanie obecnego telefonu, czasem wariujący dotyk ekranu i kiepskie zdjęcia - to tak, aby dać pogląd, co jest dla niej ważne w telefonie. No przydałby się dualsim, bo ma dwa telefony, dobre wsparcie techniczne (czyli odpadają wynalazki) i dobrą współpracę z Mi Band 3. Chyba nie bardzo będzie chciała paletkę. 

Coś do 1000zł polecicie? Wstępnie patrzyłem na: Redmi note 7, Samsung Galaxy M20, Moto G7 Power, ale dzisiaj jest po prostu zbyt dużo telefonów na rynku i nie jestem w stanie ogarnąć, co jest co warte i być może jest jakiś hit, o którym wszyscy wiedzą i od strzała w ciemno mogą polecić. Najlepiej do kupienia jeszcze w lutym (niestety Samsung M20 jeszcze nie wszedł do Polski, a szkoda, bo ja akurat lubię telefony tego producenta).

Edytowane przez Olleo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chelsey

Jak można dorzucić to za 1099zł jest Zenfone 5, który ma bardzo dobry aparat. Z innych tańszych opcji to Xiaomi Mi A2/Redmi Note 5. Opcjonalnie Moto G6 Plus. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olleo

Jakie argumenty przemawiają za wspomnianymi przez Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chelsey

Zenfone 5 to przede wszystkim aparat i kapitalny ekran jak na LCD, do tego jego cena obecnie spadła do takiego poziomu, że trudno go nie wymienić. Płynność zadowalająca, bateria standardowa na dzisiejsze czasy. Jak za obecne pieniądze telefon bardzo kompletny. W kwestii Xiaomi to bardziej budżetowe opcje, które jak na swoją cenę mają dobre aparaty, do tego w Note 5 masz kapitalną baterię, a Mi A2 to czysty android. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi