Skocz do zawartości
Czarnaa1

Po wymianie płyty głównej, LCD i baterii, telefon drenuje baterię i się restartuje

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Mam problem z telefonem. Mam Lg g3. Wymienilam w nim plyte glowna wyswietlacz i baterie bo byl zalany. Czyli jest praktycznie nowy. Po wymianie wyswietlacza i plyty glownej dzialal tylko pod ladowarka po odlaczeniu odrazu sie wylaczal wiec wymienilam baterie. Bateria jest nowa a telefon bardzo szybko sie rozladowuje. Czasami sam sie resetuje albo po prostu wylacza mimo ze bateria jest naladowana. Ma problem takze z polaczeniem wifi czasami musze go wylaczyc i wlaczyc zeby sie polaczyl poniewaz zawiesza sie na laczeniu. Pierwszy raz mam taki przypadek ze telefon robi co chce. Bledem bylo ze w ogole go robilam ale powiedziano mi ze tylko plyta glowna nie dziala potem okazalo sie ze jeszcze wyswietlacz a na koniec ze takze bateria. Po wymianie calego telefonu nie chcialabym go teraz wrzucac do szuflady bo troche stracilam pieniedzy czasu i nerwow tak wiec prosze o rade co z nim jeszcze mozna zrobic.

Edytowane przez lasica
    Poprawiony tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udać się do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi