Skocz do zawartości
Worf

Debrandowanie Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935A) z USA (AT&T)

Rekomendowane odpowiedzi

Worf

Chcę zrobić upgrade telefonu do Androida 8 Oreo. Telefon jest z USA. Ma androida 7 brandowany AT&T. Nie mogę znaleźć ROMu do modelu 935A dla XEO (region Polska) oraz ATT (USA). Program SamFirm nie znajduje mi oprogramowania w auto i manual. Na stronie sammobile też nie ma tego modelu, są tylko z literką SM-G935: F, K, L, P, S, itp.). Znalazłem pod adresem: https://www.teamandroid.com/2018/06/15/install-galaxy-s7-edge-g935a-ucu4cre4-android-80-oreo-firmware/ numery PDA i CSC do  SM-G935A brandowany AT&T ale też nie znajduje oprogramowania. Moje pytanie, czy mogę wykorzystać ROM dla modelu SM-G935F? wydaje mi się, że nie ale chcę się upewnić. Jest możliwość w ogóle taka możliwość aby zdebrandować Samsunga mojego? jeżeli tak to może jakieś podpowiedzi. Z góry dziękuję.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Worf
    Napisano (edytowane)

Dzięki, mam już zainstalowanego Androida 8. Nie zauważyłem niżej w moim linku że znajduje się odnośnik do pobrania Download Android 8.0 G935AUCU4CRE4. Resztę wystarczy zrobić wg. poradnika 

Muszę jeszcze poszukać w jaki sposób zrootować telefon bo mam trochę niechcianych programów zainstalowanych przez samsunga i AT&T.

Edytowane przez Worf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Worf to będzie droga przez mękę, ale życzę powodzenia. Masz podwójną lipę, nie dość, że to Qualcomm, to jeszcze amerykaciec ATT. Pełna porażka..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi