Skocz do zawartości
asterts

Większość czujników przestała działać - liczenie pięter, barometr, wysokościomierz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Posiadam gw z LTE od 2 dni nie działa barometr, wysokościomierz, przestał liczyć piętra, długości basenów. Ustawienia fabryczne nie pomogły, zainstalowanie ponownie aplikacji też nic nie zmienia.  Jakieś sugestie,  ktoś coś wie? Z góry dziękuję za podpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwis?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zabka35i

@asterts

Obawiam się, że płyta główna do wymian tak to się skończyło w moim przypadku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, zabka35i napisał:

@asterts

Obawiam się, że płyta główna do wymian tak to się skończyło w moim przypadku. 

A jakie miałeś objawy? Co Ci się działo? Ogólnie barometr i wysokościomierz przestał działać wielu osobą po ostatniej aktualizacji aplikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zabka35i

@asterts

Barometr i Wysokościomierz  przestał pokazywać jakiekolwiek wartości (nawet 0 nie pokazywał). Dodatkowo kłopot był z pulsometrem. Wymieniono mi płyt e główną i dolną obudowę z czujnikiem pulsu. Robiłem to na początku stycznia i byłem 3 osobą z ta samą usterką w zegarku w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo. Zegarek wylądował w serwisie ... zobaczymy co ustala . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam problem z zegarkiem odkąd byłem na termach. Pokazywał mi wysokość (- 250 m) i tak już cały dzień. Uznałem że zawiesił się. Próbowałem synchronizacje i w końcu zrobiłem reset. Teraz barometr i wysokość wcale nie działają. Nie ma nawet 0 tylko puste pozycje. Też nie wiem co mam robić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie odebrałem info z serwisu że zegarek naprawiony. Szybko podjechałem bo na weekend się przyda... Myślę jeden dzień naprawiali super tempo mają … Odebrałem szybko odpalam i sprawdzam... no i niestety nic się nie zmieniło mimo, że wymienili mi kopertę z czujnikami :( . Wpisałem kod serwisowy aby sprawdzić czujniki i dalej to samo . Czujnik barometru nie działa. Szybko wróciłem do serwisu. Miła Pani zawołała technika który to naprawiał. No i się zaczęło: czy na pewno z Samsungiem go parowałem bo zdaniem technika z innymi producentami może nie działać , skąd w ogóle wiem, że nie działa skoro jego testy pokazały, że działa... To mu pokazałem że nic nie pokazuje i pokazałem mu test czujników po wpisaniu kodu. Na co on że to nic nie znaczy ten test, ale przyjmą na gwarancję znowu … Ręce opadają :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi