Skocz do zawartości
kakiet

Streaming z SGT na komputer

Rekomendowane odpowiedzi

kakiet

Przekopałem już trochę netu i nic sensownego nie znalazłem: chodzi mi o to bym mógł obsługiwać apkę na tabie i jednocześnie mieć podgląd tego na kompie (audio i video). Programy typu TeamViewer raczej się nie sprawdzają, bo w rachubę wchodzi również uruchamianie gier a tu cięło by się raczej. Połączenie kabelkiem via USB, albo WiFi wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Ktoś ma pomysł, albo gotowe rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Mam osobiscie taba przez hdmi do telewizora czasem lapka ale przy grach przeszkadza ale przy filmie czy necie jest ok :-) ale tobie raczej chodzi o to by sterowac przez tab i miec podglad na kompie :-)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw piszesz o aplikacji później o kablu... Kup sobie adapter HDMI i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kakiet
    Najpierw piszesz o aplikacji później o kablu... Kup sobie adapter HDMI i po sprawie.

Nie każdy komp ma gniazdo HDMI, więc taki adaptor nie załatwia sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Ale mozna kupic kabel hdmi z jednej strony a z drugiej strony ten do kompa czyli VGA lub cyfrowe DVI :-) sa takie kable i to dosc dlugie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kakiet
    Ale mozna kupic kabel hdmi z jednej strony a z drugiej strony ten do kompa czyli VGA lub cyfrowe DVI :-) sa takie kable i to dosc dlugie :-)

Fakt - zaćmiło mnie i nie pomyślałem;) Dzięki. Sprawa poniekąd rozwiązana;)

---------- Post dołączono o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Być może Twój problem rozwiąże aplikacja Splashtop Remote Desktop HD : https://market.android.com/details?id=com.splashtop.remote.pad&hl=en

Działa "w drugą stronę) ;) Ale fajna apka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast dwóch kabli można użyć przejściówki DVI/VGA/HDMI w zależności od posiadanego przez Ciebie złącza w komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

A kto mowi o dwoch kablach :-) to jest jeden kabel :-) dwie koncowki po jednej hdmi a po drugiej stronie dvi :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi