Skocz do zawartości
Milena J

Przycisk HOME ciągle mruga gdy telefon jest zablokowany - jak to wyłączyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam Samsunga Galaxy s8 od bardzo niedawna i właśnie przycisk home na ekranie zaczął mi mrugać. Gdy zablokuje telefon cały czas miga i nie mam pojęcia czemu. 

Czy to możliwe że dlatego że jestem zagranicą i to ma związek z roamingiem ?

Edytowane przez RealEcho
    poprawiam tytuł wątku na bardziej precyzyjny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush
    9 minut temu, Milena J napisał:

Roaming nie ma nic wspólnego z mruganiem przycisku home. Sam korzystałem za granicy z S8+ co prawda i nie miałem tego. Proponowałbym najpierw spróbować przywrócić ustawienia fabryczne telefonu lu hard reset a jeśli to nie pomoże to serwis jedynie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio ?

On pulsuje jednostajnie co jak np dioda powiadomień. Nie sądzę żeby była to jakaś wada żeby serwis miał ja naprawiac

dodana zawartość

Godzinę temu, Arkadiush napisał:

Roaming nie ma nic wspólnego z mruganiem przycisku home. Sam korzystałem za granicy z S8+ co prawda i nie miałem tego. Proponowałbym najpierw spróbować przywrócić ustawienia fabryczne telefonu lu hard reset a jeśli to nie pomoże to serwis jedynie. 

Dodam jeszcze że gdy włączę dodatkowo zegar(zazwyczaj mam tylko przycisk home) to przestaje migac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush
    10 minut temu, Milena J napisał:

Serio ?

On pulsuje jednostajnie co jak np dioda powiadomień. Nie sądzę żeby była to jakaś wada żeby serwis miał ja naprawiac

A jak to inaczej nazwiesz? spróbuj zrobić to co napisałem wyżej a jak to nie pomoże to co innego zostanie Ci jak nie serwis ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może wyłącz wyświetlanie przycisku home w always on display?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    20 godzin temu, Arkadiush napisał:

Dodam jeszcze że gdy włączę dodatkowo zegar(zazwyczaj mam tylko przycisk home) to przestaje migac

dodana zawartość

Wyłączyłam i włączyłam jeszcze raz ale nadal miga. Co ciekawe gdy włączę to razem z zegarem jest om

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush
    Teraz, Milena J napisał:

Wyłączyłam i włączyłam jeszcze raz ale nadal miga.

przywróć ustawienia fabryczne lub full wipe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo na początek wyczyść dane aplikacji AOD, może obejdzie sie bez ustawień fabrycznych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie wróciłam do kraju... przycisk przestał migac... Nie mam pojęcia co to miało do tego ale już się naprawilo. Dzięki za wszystkie odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp
    Napisano (edytowane)

W dniu 18.02.2019 o 20:26, Milena J napisał:

Witam,

Mam Samsunga Galaxy s8 od bardzo niedawna i właśnie przycisk home na ekranie zaczął mi mrugać. Gdy zablokuje telefon cały czas miga i nie mam pojęcia czemu. 

Samo się nie naprawiło musiałaś coś zmienić ale na przyszłość wejdź w Ustawienia > Ekran blokady i zabezpieczenia > Always On Display > Zawartość do pokazania.

Edytowane przez RealEcho
    usuwam uwagi dot. pracy moderatora - takie uwagi można zgłaszać do Administratorów na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi