Skocz do zawartości
kayak

Nagły spadek baterii w telefonie oraz problem ze wskazaniami baterii

Rekomendowane odpowiedzi

kayak
Napisano (edytowane)

Czesc,

Mam HTC a9s

Problem polega na tym, ze gdy bateria dobije do ok.40%, nagle spada do 20, pozniej do 10 i telefon sie wylacza. Od 25% do 0 nie trwa to dluzej niz kilka minut. Probowalem wciskac vol up + vol down + power przez 2 min jak to pisza w pomocy HTC, ale to nie pomaga. Wlacza sie wtedy boot loader, wylacza, i tak trzymam przez 2min. 

Wczoraj, kiedy rozladowal mi sie kompletnie telefon po ok.3/4 dnia, podlaczylem do ladowarki, i probowalem wykonac znowu ta procedure. Nie dalo sie go wtedy wlaczyc, co by znaczylo, ze bateria byla kompletnie martwa. Jednak po podlaczeniu do ladowarku i doslownie po minucie ladowania, telefon wskazywal 81% na ikonie posrodku...........Odlaczylem go wiec od ladowarki i zostawilem  tak do rana. Myslalem, ze chwila moment i rozladuje, a on spadl do 70%, i dzisiaj caly dzien trzyma do teraz. W tej chwili wskazuje 41%. O co tu chodzi?

Mysalem o tym, zeby wymienic baterie, ale jakos nie wydaje mi sie, zeby to byl problem. Gdyby byla niesprawna, wczoraj po rozladowaniu do 0 i pozniejszym ladowaniu przez raptem minute, nie trzymalaby dzisiaj az do teraz. Cos tu nie gra..

Ma ktos pomysl, co z tym zrobic?

Edytowane przez evil-snowman
Poprawiono tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
paveu241

Zdecydowanie pada bateria. Wymień ją jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kayak

Jezeli tak jednoznacznie i pewnie to stwierdzasz to ok, tak zrobie. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi