Skocz do zawartości
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Jeśli zauważyłeś w działaniu swojego wyświetlacza jakieś nieprawidłowości, to opisz tutaj swój problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno lagi, o czym piszą na xda, ale z tego co zdążyłem się zorientować, to jest kwestia oprogramowania i już nawet Huawei się do tego odniósł i ma wyjść stosowna poprawka.
    Druga rzecz, też oprogramowania, to czasem jak ręcznie ściemniam ekran, to tak jakby nie było reakcji, muszę zejść na prawie minimum i dopiero dać jaśniej, w drugą stronę podobnie. Nie zdarza się to zawsze, rzadziej niż częściej, ale jednak.
    Trzecia rzecz, po restarcie manualny tryb jasności przestawia się na auto. Pewnie jakaś funkcja to powoduje, ale irytuje.

2 i 3 kwestia to mimo wszystko trochę na siłę tutaj, ale tematu w części dotyczą.

To wytapatałem ja. P20 pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafsonn

Panowie i Panie, nie wiedziałem gdzie to wrzucić, czy było już info o tym ale przez aplikację HiCare, można aplikować o bezpłatną 3 miesięczną ochronę wyświetlacza. Chyba warto skorzystać w razie "w".

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Nie ma już takiego pakietu VIP jak w porzednich modelach. Jest tylko ochrona lcd przez 3 m-ce. Dobre i to, więc warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raf11

Nie macie tak ze czasami dotyk jak by swirowal np. zamkniecie powiadomienia (przesuniecie paluchem w prawo czy lewo) itp. robi trrry... cos takiego sie dzieje np. jak ma sie mokry ekran, sporadycznie mam takie rzeczy nie moge wychwycic czy to tylko dzwiek dotyku czy tez brak wlasciwego styku palucha z ekranem ? mam orginalna folie przez nia moze swirowac czy co jest nie tak ? (mialem p10 i tam bylo git ? moze zalozyc szklo albo pouzywac bez niczego czy to gdzie indziej lezy problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Czy Wy też macie takie "wypustki" na dole wyświetlacza??

Pojawiły się nagle, wcześniej ich nie widziałem. Telefon nie upadł ani nic. Trzeba będzie chyba na gwarancję oddać :/

IMG_20180815_132033.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzupert

Panowie jak u was jest z bielą? Porównywalem ostatnio do żony Huawei p9lite 2017 i tutaj biel jest po prostu jest żółta. No jak dla mnie lipa, za taka cene?! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Może w ustawieniach wyświetlacza jest zaznaczona opcja naturalne tony? To ona może trochę zażółcać biel. Wystarczy tę opcję odhaczyć i będzie ok

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzupert
    11 minut temu, kuleczka1983 napisał:

@up Może w ustawieniach wyświetlacza jest zaznaczona opcja naturalne tony? To ona może trochę zażółcać biel. Wystarczy tę opcję odhaczyć i będzie ok emoji6.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Mam wyłączoną tą opcję, nawet ręcznie mam ustawionę temperaturę barw, co i tak daje małe pole do popisu. W soniakach, ta opcja  była lepiej przemyślana co do zarządzania  barwami, były 3 suwaki RGB.

Jak uda mi się, to jutro zrobię fotkę i pokaże wam różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam porównanie z Honorem 8 i Honorem 10 i też ostatnio jakoś tak dopadła mnie refleksja, że P20 pro daje zażółconą biel... 

Naturalne tony wyłączone, w typie koloru i temperaturze mam kolory Wyraziste, a temperatura na Zimne. Jak używam tylko P20 pro, to jakoś tak to nie wpada mi w oko, natomiast zestawiając z innym telefonem, widać różnicę, nie dużą, ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi