Skocz do zawartości
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

@Adrian Z-i  nie, ja mam gładko, oddawaj na serwis wymienią cały panel przedni. 

A co do "żółtości" ekranu to u mnie po ustawieniu zimnej barwy kolorów ekran ma taka samą biel jak P9 bez regulacji temperatury barwowej. 

Edytowane przez grzesiek123191

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zgłosiłem serwis wyświetlacza i jestem no co tu dużo mówić zachwycony obsługą. Pan przyjechał pod dom, zabrał telefon do serwisu i o umówionej godzinie (tego samego dnia) przyjechał do mnie do pracy z naprawionym telefonem! Byłem w szoku. 

Wymieniono podobno wszystko z wyjątkiem płyty głównej, cały panel przedni i tylny oraz boki są nówki sztuki. Wyświetlacz igła, dostałem też nowa folie/szybkę ochronną.

Krótko mówiąc REWELACJA. 

Oczywiście wszystko w ramach gwarancji i bezpłatnie :)

inne firmy powinny brać przykład z Huawei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adrian Z-i A że tak zapytam, standardowa gwarancja, czy jakiś ekstra pakiet? ;) I gdzie to zgłaszałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    28 minut temu, RattusNorvegicus napisał:

@Adrian Z-i A że tak zapytam, standardowa gwarancja, czy jakiś ekstra pakiet? ;) I gdzie to zgłaszałeś?

Gwarancja standardowa, zgłaszałem telefonicznie bo tylko tak można umówić mobilny serwis. 

Jedyna wada takiego serwisu jak na razie to to,że działa on tylko na terenie Warszawy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to lipa ? do Wawy mam daleko, a skoro wymieniają ekran ze względu na żółć, to i ja bym się zastanowił. Nie jest to irytujące i widać to głównie jak ma się dwa różne telefony w ręku, ale jednak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 minut temu, RattusNorvegicus napisał:

A to lipa ? do Wawy mam daleko, a skoro wymieniają ekran ze względu na żółć, to i ja bym się zastanowił. Nie jest to irytujące i widać to głównie jak ma się dwa różne telefony w ręku, ale jednak...

Ja nie wymieniałem ekranu ze względu na żółć tylko na wypalone piksele (parę postów wcześniej wrzucałem zdjęcie)

Co do żółci to nie zauważyłem nic niepokojącego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja ?

Tak czy inaczej, porównałem dokładnie kolor P20 pro na różnych ustawieniach z Honorem 8 i 10 i szczerze powiedziawszy, biel na P20 pro jest najgorsza ? Nie ważne czy ustawienia na zimne, ciepłe, domyślne, zielone, czerwone, etc. (wszelkie ochrony oczu, itp. wyłączone), zawsze w P20 pro biel jest bardziej żółta. Nie porównując z innymi telefonami nie zwraca się na to aż takiej uwagi, ale patrząc na dwa jednocześnie, to Honor jakoś lepiej te kolory odwzorowuje. 

Ktoś ma możliwość takiego porównania? Zastanawia mnie, czy to jednostkowy przypadek, czy może Huawei położył kalibrację...

Jak będę miał chwilę, to spróbuję zrobić zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

Nie porównuj LCD z amoledem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@regod Jasna sprawa, ale ja nie biorę parametrów ekranu pod ocenę i porównanie, tylko kolor bieli, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało. Odcień odcieniem, ale żeby zalatywało żółtym przy bezpośrednim porównaniu telefonów? Jak dla mnie to wada i mam nadzieję, że to tylko kwestia kalibracji systemowej. Dodam od razu, ponownie, że przez korektor, jaki mamy do dyspozycji, też niewiele można zdziałać.

Zobacz na Samsungi. Tam też amoled we flagowcach i też jazda, bo biel to nie biel. Może nie w każdym modelu, ale też są narzekania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    b4rtos

Czy u Was też występuje smuzenie koloru czarnego podczas przewijania? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi