Skocz do zawartości
Vieniek123

Czy można odwrócić kolory tylko w pasku stanu, oraz zmodyfikować wyświetlaną tam zawartość?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć!

Po krótkim incydencie z Huaweiem Mate 10 Pro (3 modele z rzędu i w 3 wypalił się ekran -.-)  wróciłem do poczciwego Xiaomi note 4, przedwczoraj znalazłem w promocji za 800 zł HTC U11 to stwierdziłem, a wezmę, za taką cenę to warto :D

Teraz mam takie pytanie, otóż bardzo podoba mi się czarne menu oraz belka powiadomień z EMUI i chciałbym zrobić tak samo tutaj (chodzi mi o to żeby menu było takie jak po odwróceniu kolorów [niestety ta opcja odwraca wszystkie kolory 😕 ])

2. Czy da się ustawić prędkość sieci, wskaźnik procentowy W baterii na pasku stanu tak jak w Xiaomi oraz Huawei'u oraz usunąć nazwę operatora po ściągnięciu belki ?

Generalnie po kilku dniach telefon super tylko pewne przyzwyczajenia biorą górę 😕

Edytowane przez lasica
    Poprawiono tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie Twojego pierwszego, zachęcam do zapoznania się z tym postem.

Pamiętaj proszę, że jeśli zdecydujesz się na sposób z zrootowaniem telefonu, to utracisz gwarancję na swojego HTC.

Tylko i wtyącznieda się ustawić wskaźnik procentowy nieladowania baterii, obok niej, ale nie samej ikonie baterii.

Ustawienia->Bateria->Battery percentage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi