Skocz do zawartości
GRIZZLY1

Używa ktoś jeszcze Note 5 w 2019?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.12.2019 o 09:46, GRIZZLY1 napisał:

Ja mogę bardziej porównać N9 8/512 którego mam rok do Note 5 ( mam go prawie 3 lata) który jest właśnie jako zastępczy/ przypomnienie płaskiego notatnika ;).

W 9 na pewno jest lepiej z baterią, gdzie piątka wytrzyma dzień tam 9 dwa.

Na pewno będzie brakować płaskiego ekranu bo zakrzywione krawędzie jednak zmniejszają powierzchnię roboczą.

W piątce chciało się korzystać z rysika, tutaj trochę mniej właśnie przez to.

Poza tym wszystko jest na plus w 9, no jeszcze poza rozmiarem i wagą.

Ja 10 bym nie kupił po 9 zw względu na odjęcie kilku przydatnych opcji.

w porównaniu do 10 w N9 brakuje mi tylko szerokiego obiektywu.Tak pewnie już bym kupił własnie 8gb.Dzięki za wiadomości odnośnie baterii,miłe zaskoczenie.Poczekam na Note 10 Lite,bo własnie jak wspomniałeś płaski ekran ma znaczenie przy korzystaniu rysika a taktowy podobno ma być w tym modelu.Wg doniesień Note 10 Lite ma być czymś pomiędzy N9 a N10..pojemna bateria,płaski ekran.. brzmi fajnie,jeśli apart będzie git raczej się skusze.Tylko ta nazwa trochę mi nie pasuję :P pamiętam Note 3 Neo którego miałem więc nazwę Note 10 Neo chyba lepiej by się czytało.. :P Pożyjemy,zobaczymy.Czekam na testy w styczniu :)

dodana zawartość

W dniu 20.12.2019 o 09:46, GRIZZLY1 napisał:

Ja mogę bardziej porównać N9 8/512 którego mam rok do Note 5 ( mam go prawie 3 lata) który jest właśnie jako zastępczy/ przypomnienie płaskiego notatnika ;).

W 9 na pewno jest lepiej z baterią, gdzie piątka wytrzyma dzień tam 9 dwa.

Na pewno będzie brakować płaskiego ekranu bo zakrzywione krawędzie jednak zmniejszają powierzchnię roboczą.

W piątce chciało się korzystać z rysika, tutaj trochę mniej właśnie przez to.

Poza tym wszystko jest na plus w 9, no jeszcze poza rozmiarem i wagą.

Ja 10 bym nie kupił po 9 zw względu na odjęcie kilku przydatnych opcji.

w porównaniu do 10 w N9 brakuje mi tylko szerokiego obiektywu.Tak pewnie już bym kupił własnie 8gb.Dzięki za wiadomości odnośnie baterii,miłe zaskoczenie.Poczekam na Note 10 Lite,bo własnie jak wspomniałeś płaski ekran ma znaczenie przy korzystaniu rysika a taktowy podobno ma być w tym modelu.Wg doniesień Note 10 Lite ma być czymś pomiędzy N9 a N10..pojemna bateria,płaski ekran.. brzmi fajnie,jeśli apart będzie git raczej się skusze.Tylko ta nazwa trochę mi nie pasuję :P pamiętam Note 3 Neo którego miałem więc nazwę Note 10 Neo chyba lepiej by się czytało.. :P Pożyjemy,zobaczymy.Czekam na testy w styczniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

@ronaldo239 S10 Lite zapowiada się bardzo dobrze. Było by ciekawie jak by Note 10 Lite był podobny ale tutaj będzie raczej jak z Note 3 Neo- taki podrasowany trochę poprzednik ;).

Note 3 miałem 3,5 roku- świetny telefon i spory jak na tamte czasy. Dobrze go wspominam.

Note 11 powinien dokonać sporego kroku naprzód w kwestii fotografii patrząc na to co szykuje się w S11.

Z tym że jak mówisz, pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam panowie

Korzystam z Note 5 i jestem mega zadowolony, problemem jest ostatnio bateria :(

Pada bardzo szybko, dlatego tez potrzebuje sprawdzonych namiarów skad kupic ?

Edytowane przez szczepan77
    Blad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi