Skocz do zawartości
mirku

Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

mirku
    Napisano (edytowane)

Gdyby ktoś był zainteresowany szkłami hartowanymi:

Szkło ochronne InvisibleShield Ultra Clear dla smartfonów Samsung S10e, S10 i S10+ kosztuje 24,99 Euro, czyli około 110 złotych. Cenę szkła Glass+ VisionGuard ustalono na 34,99 Euro, czyli około 150 złotych, a szkło Glass + dedykowane modelowi S10e można nabyć za 29,99 Euro, czyli około 130 złotych. Wszystkie rozwiązania są dostępne od dzisiaj na stronie InvisibleShield.com oraz w wybranych sieciach handlowych.

Edytowane przez Adamo1990
    Doprecyzowany temat
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@mirku  Podobno będą to folie Samsunga które będzie można kupić oddzielnie jak Ci zejdzie ta założona fabrycznie. Te folie Samsunga raczej nie będą tanią tandetą więc może nie warto jej zdejmować. 

official-screen-protectors-samsung-galaxy-10.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzę że dyskusja żyje, jako że zamówiłem s10 pragnę kupić najlepszą opcję do zabezpieczenia telefonu na tyle na ile to możliwe, czy ktoś w temacie z szanownego grona może podpowiedzieć co wybrać ? ogólnie nnie uznaję futerałów, clear view itd, lubię mieć w dłoni samą słuchawkę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84
    widzę że dyskusja żyje, jako że zamówiłem s10 pragnę kupić najlepszą opcję do zabezpieczenia telefonu na tyle na ile to możliwe, czy ktoś w temacie z szanownego grona może podpowiedzieć co wybrać ? ogólnie nnie uznaję futerałów, clear view itd, lubię mieć w dłoni samą słuchawkę 
    Dome glass, mam od premiery s9+. Chyba jedyna opcja na s10 aby działał Ci skaner nie licząc folii.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, adtech84 napisał:

Dome glass, mam od premiery s9+. Chyba jedyna opcja na s10 aby działał Ci skaner nie licząc folii.

Właśnie też się zastanawiam czy szkło nie zmniejszy czułości skanera. 

Dome glass nie jest gruby ? Krawędzie, narożniki wszystko ładnie trzyma? 

Dome glass na ekran a na tył i boki ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Nałożony rok temu trzyma tak samo. Ma coś ok 0,3mm wiec standard, krawędzie są ścięte. Przejrzyj sobie filmy na YouTube tam jest pokazane jeżeli chodzi o s9. Jest tylko na przód. Wiele szkieł już w życiu testowałem, wiele folii nakleilem, wydałem na nie dużo kasy i z perspektywy to dome glass jest jedyną ochroną na ekran którą bym zamontował dziś na smartfona. Po roku ma sporo minimalnych rysek, ale to normalne. Pracuję w terenie. Polecam.
    Z tańszych alternatyw to TMax ale jak czytam o problemach w montażu, jakości kleju i wytrzymałości to sam osobiście bym nie ryzykował. Zawsze wychodziłem z założenia że nie stać mnie na tanie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    4 godziny temu, adtech84 napisał:

Nałożony rok temu trzyma tak samo. Ma coś ok 0,3mm wiec standard, krawędzie są ścięte. Przejrzyj sobie filmy na YouTube tam jest pokazane jeżeli chodzi o s9. Jest tylko na przód. Wiele szkieł już w życiu testowałem, wiele folii nakleilem, wydałem na nie dużo kasy i z perspektywy to dome glass jest jedyną ochroną na ekran którą bym zamontował dziś na smartfona. Po roku ma sporo minimalnych rysek, ale to normalne. Pracuję w terenie. Polecam.
    Z tańszych alternatyw to TMax ale jak czytam o problemach w montażu, jakości kleju i wytrzymałości to sam osobiście bym nie ryzykował. Zawsze wychodziłem z założenia że nie stać mnie na tanie rzeczy.

Jestem dokładnie tego samego zdania, nie stać człowieka żeby kilka razy kupić będzie za 100zł i wydać dużo więcej niż jednorazowo zaopatrzyć się w konkret zestaw.

Zamówień dome glass tyle że chyba jeszcze nigdzie nie ma do s10

Edytowane przez ra_decki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

A na plecy, jeśli nie chcesz casów, to zostają folie np 3mk, albo invisibleshield

dodana zawartość

@ra_decki 337095456_SmartSelect_20190225-164258_SamsungInternet.thumb.jpg.586abba829714da20dcf3665a3f87bf5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, mirku napisał:

A na plecy, jeśli nie chcesz casów, to zostają folie np 3mk, albo invisibleshield

dodana zawartość

@ra_decki 337095456_SmartSelect_20190225-164258_SamsungInternet.thumb.jpg.586abba829714da20dcf3665a3f87bf5.jpg

Właśnie chciałem zamówić ale ze strony producenta nie ma wysyłki. Obecnie chyba po prostu jeszcze nie ma w sprzedaży, czy może się mylę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej nie ma bo ja nigdzie nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi