Skocz do zawartości
mirku

Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już kupiłem ringke Fusion x tylko nie wiem co nakleic na przód

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    folusek

Ja, zakupiłem Ringke Fusion Crystal View + 3mk ARC SE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja standardowo. Najpierw wywalę trochę hajsu na jakieś folie, a potem jak mi się cierpliwość skończy to szkło na loca. I tym razem chyba kupię dome glass. Na początek zamówiłem folie 3mk arc, przy zakupie telefonu była za pół ceny. Potem wypróbuję ringke dual easy film, a na koniec dome glass :D Na tył kupiłem folie 3mk invisible case, a z czasem pewnie znowu kupię coś od dbrand, podobają mi się ich folie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Nie rozumiem po co kupujecie folię jeżeli wszystkie nowe s10 mają fabrycznie naklejoną folię, jest naklejona idealnie. Będziecie ryzykować nierówne naklejenie, bąbelki pod ekranem... Uważacie że inna folia jest lepsza od fabrycznej? Rozumiem zamontować dome glass ale nie zamiana foli na folie. Chyba że co niektórzy nie mają pojęcia o folii montowanej przez Samsunga.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bratpit

Szkło

Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie rozumiem po co kupujecie folię jeżeli wszystkie nowe s10 mają fabrycznie naklejoną folię, jest naklejona idealnie. Będziecie ryzykować nierówne naklejenie, bąbelki pod ekranem... Uważacie że inna folia jest lepsza od fabrycznej? Rozumiem zamontować dome glass ale nie zamiana foli na folie. Chyba że co niektórzy nie mają pojęcia o folii montowanej przez Samsunga.

A skąd wiesz że jest fabryczna folia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

@up
    Jest naklejona na wszystkich modelach wystawowych i kogo byś nie spytał to potwierdzi że tak jest po wyjęciu z pudełka. Zresztą od jakiegoś czasu była informacja że Samsung od s10 będzie montował fabryczną folię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct
    Napisano (edytowane)

Ktoś już zamawiał szkło od T-Max? Podobno z tym szkłem jest sporo problemów. 

Edytowane przez ImageX7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    monroe

@adtech84

Modele wystawowe (niektóre) mają też 6GB RAM a nie 8GB (S10). Nawet jeśli jest folia na wystawowych to nie znaczy, że będzie też na tych, ktore otrzymamy. Na unboxingach niestety folii na ekranie nie widać i obawiam się, że fabrycznie też jej nie będzie.

Na moje pytanie o fabryczną folię na ekranie pracownik sklepu nie dla idiotów odpowiedział, że ciężko przewidzieć, czy egzemplarze dla klientów też bedą ją miały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @adtech84
    Modele powystawowe (niektóre) mają też 6GB RAM a nie 8GB (S10). Nawet jeśli jest folia na wystawowych to nie znaczy, że będzie też na tych, ktore otrzymamy. Na unboxingach niestety folii na ekranie nie widać i obawiam się, że fabrycznie też jej nie będzie.
    Obawiam się że masz rację. Dotychczas nie było żadnej folii na samsungach więc nie wiem dlaczego miałoby się to zmienić. Ale byłoby fajnie gdyby jednak jakąś folią była.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi