Skocz do zawartości
mirku

Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się dyskutować. Zakładałem już tyle razy szkło uv sobie znajomyn i rodzinie i jeśli przy szkle za 150zl jest to samo co przy szkle za 20zl to nadal go nie polecam bo działanie czytnika można uznać za losowe... Jak "zwykly" użytkownik ma założyć je dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytając te Wasze komentarze już się żegnałem z czytnikiem na rzecz ochrony wyświetlacza. Kupiłem najtańszy na allegro zestaw naprawczy T-max do S10. Od samego rozlania kleju starałem się usunąć jak najwięcej kleju w miejscu czytnika. Dociskałem podczas wstępnego utwardzania, po wyczyszczeniu około minutę mocniej dociskałem, a później na jakieś 5 min pod lampę UV do paznokci.

Czytnik po tym zabiegu mam wrażenie, że działa lepiej niż na oryginalnej folii.

Dodałem ponownie odcisk 3 razy, chociaż i stare łapał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dekadan

Czy takkie szkło montowane na kleju ktory utwardzamy lampa uv jest w stanie zakryć rysy na ekranie zeby byly nie widoczne? Nowa s10 mi przejechała ekranem po podłodze i /ciach/ mnie ten widok jak....szybka nie pękła ale rysy sa spore jedna palcem mozna wuczuć bez problemu

Edytowane przez Arkadiush
    Używanie wulgaryzmów jest zabronione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 25.10.2019 o 19:48, dekadan napisał:

Czy takkie szkło montowane na kleju ktory utwardzamy lampa uv jest w stanie zakryć rysy na ekranie zeby byly nie widoczne? Nowa s10 mi przejechała ekranem po podłodze i /ciach/ mnie ten widok jak....szybka nie pękła ale rysy sa spore jedna palcem mozna wuczuć bez problemu

Powinno zamaskować zarysowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem ;)

Czy ktoś z Was korzysta z foli hydrożelowej? W internecie jest mało opinii. Tutaj ktoś coś wspominał, ale nie mogę znaleźć. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wegier!

Witam

Czy ktoś ma sprawdzone źródło gdzie można dostać oryginalną folię samsunga (tę pakowaną po 2 sztuki) w jej nowym wariancie-czyli takim jak na pierwszy montaż z okrągłym wycięciem na aparat a nie tym prostokątem w rogu jak w starych wersjach które ma na stanie większość sklepów i hurtowni

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dekadan

ja mam taką folię fabrycznie po wymienia wyświetlacza(1200pln) i już zmarnowałem 3 szkła klejone uv(przed wymiana lcd) 4te leży i czeka na lepsze czasy narazie nie zamierzam go montować a żaden serwis w okolicy nie chce się też tego podjąć

dodana zawartość

W dniu 29.10.2019 o 10:41, ljanik7 napisał:

Czołem ;)

Czy ktoś z Was korzysta z foli hydrożelowej? W internecie jest mało opinii. Tutaj ktoś coś wspominał, ale nie mogę znaleźć. Ktoś coś?

Chodzi Ci o folie flexible od 3mk? tak szybko jak nakleiłem tak szybko zerwałem. Miałem spore rysy na ekranie myśląc że tą folią je zakleje ale rysy uniemożliwiały prawidłową przy legalność folii, sama się odklejała jeszcze ta czarna ramka....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś poleca folię na obiektyw ? Mi już pojawiają się pierwsze rysy i myślę aby zabezpieczyć to. Tak swoją droga jakość tej eski pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi