Skocz do zawartości
kucharchuck

Liczba nieprzeczytanych powiadomień na ikonie aplikacji po wyczyszczeniu belki powiadomień

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

Czy ktokolwiek z Was wie czy jest możliwość ustawienia powiadomień w taki sposób, aby ich liczba niezależnie wyświetlała się na ikonce aplikacji?

Aktualnie wygląda to tak, że po wyczyszczeniu belki powiadomień znikają one także z ikonek, co dla mnie jest niewygodne. 

Używam telefonu w celach biznesowych i znacznie łatwiej podejrzeć liczbe powiadomień np. na ikonie aplikacji od maila a nie zaśmiecać belkę.

Dzięki za pomoc! 

Edytowane przez gino82
    Doprecyzowałem tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kucharchuck powiadomienie na belce i na ikonie to jest to samo powiadomienie. Usuwasz powiadomienie to nie ma powiadomienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 godzin temu, the_naturat_com napisał:

@kucharchuck powiadomienie na belce i na ikonie to jest to samo powiadomienie. Usuwasz powiadomienie to nie ma powiadomienia.

Zauważyłem. 

Na poprzednich telefonach, czy to w samsungu czy innych wymienione przez Ciebie powiadomienia są niezależne stąd też moje pytanie, czy jest możliwa zmiana sposobu ich wyświetlania i odseparowanie ich. 

Chociażby tak, jak jest to w iphone rozwiazane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

@kucharchuck

A w jakich Samsungach zostawała „Plakietka na ikonie” po odrzuceniu powiadomienia z ekranu blokady ?? No niestety akurat w 9plus czyścisz powiadomienie to i znika plakietka z ikony. Najlepsze takie rozwiązanie ma iOS. 

Może zamiast „plakietki na ikonie” spodoba Ci się funkcja w Dostępności - Przypomnienia o powiadomieniach? Jest w Zaawansowanych funkcjach. Zajrzyj tam a nuż Ci się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi