Skocz do zawartości
Fog

NOKIA 7.1 dual Sim - Opinie i wrażenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuzszym czasie, również potwierdzam wszystkie problemy kolegi powyżej. Telefon wręcz tragiczny. Nie moge podłączyc samochodu przez bluetooth bo nie. Wsparcie noki nie widzi problemu.

Miganie ekranu to jakas porażka. To juz nie nokia tylko zwykly, tani, niedopracowany chinczyk.

Sent from my Nokia 7.1 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon chcę wziąć z abonamentem. Wpadł mi w oko ze względu na wykonanie właśnie, jak i sporo pozytywnych opinii i recenzji. Tym bardziej dziwi mnie Twoja opinia, ale dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kolego wychodzę z założenia, że jak sam nie przetestujesz to nie się nie przekonasz. Ja, tak jak wcześniej pisałem telefon kupiłem eksperymentalnie, wyszedłem z założenia że muszę poobcować z produktem Nokii, bo badania empiryczne wzbogacają o najlepsze doświadczenia.
    Do bełkotu recenzentów i dziennikarzy podchodzę z bardzo dużą dozą nieufności wobec tego co wypisują, często są sponsorowani przez danego producenta. Poza tym ciężko wyrobić opinię o produkcie po paru dniach testów.
    Żeby było jasne- ja nie jestem nikim z konkurencji, z resztą kolega Turystyk ma również takie same problemy z użytkowaniem tego modelu tak jak i ja.
    Jeśli mam być szczery, to za te pieniądze (mam na myśli cenę w dniu premiery 7.1) można było nabyć o wiele lepsze urządzenia, czy to od Xiaomi czy też od Samsunga na HTC kończąc.
    Ja należę do osób szczerych i jeśli ktoś pyta o 7.1 to szczerze odradzam ten telefon. Jest porażką, a co za tym idzie wszystko stoi naprzeciw programowi Android One.
    Ktoś kupuje telefon z tej serii żeby zapewnić sobie stabilny software, żeby nie mieć tzw. "śmieci" od innych producentów, a tu zonk. Oprogramowanie zachowuje się jak jakiś custom pisany przez domorosłych programistów.
    Dlatego moja bardzo krótka przygoda z tą marką dobiega końca.

Wysłane z mojego Nokia 7.1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za rady. Pozostaje chyba szukać innego telefonu....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzięki za rady. Pozostaje chyba szukać innego telefonu....
    No raczej wskazane kolego.

Wysłane z mojego Nokia 7.1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba, że jednak jesteś "małym" sadysta i chcesz się przekonać na własnej skórze jakie to dziadostwo to chętnie oddam mojego w dobrej cenie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, nie koniecznie ;). Nadal szukam godnego następcy P9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko :-) ja też przesiadłem sie z p9 i akurat w stosunku do p9 nokia 7.1 jest dla mnie lepsza, ale w porównaniu do tego co aktualnie oferuje rynek w tej cenie dość mocno odstaje. Największy problem to soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiń zatem proszę, w jakim sensie lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie jest zdecydowanie płynniejsza i wyświetlacz jest znacznie lepszej jakości. I samo wykonanie jest stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Ostatnio postanowiłem rozwiązać problemy o których pisałem wcześniej i udało sie je rozwiązać.

Po poradach, które sa dostępne w internecie bluetooth wkońcu działą. Telefon połączył sie z samochodem i działa z wszystkimi pozostałymi urządzeniami z których korzystam (Amazfit Pace, Adrenaline 2.0)

Migający ekran da sie wyłączyć poprzez konfigurator systemu i wyłączenie opcji Ambient Display.

Narazie daje Noki drugą szanse i poczekam na kolejne aktualizacje. Zobaczymy co będzie dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi