Skocz do zawartości
Micho78

Samsung Galaxy S10+ "Bateria" - Statystyki i dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tak na wifi :)

Screenshot_20190814-113700_Settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slabo jak.na WiFi. Zastanawia mnie jak robisz sot na danych pakietowych powyżej 4h

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pihex88słabo? Prawie 5h sot na 51% baterii... na lte zrobiłem ostatnio 6.5h i miałem to przy 20% baterii 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki nie zwrocilem uwagi ze to jest 50% ... to nie.wiem.jakim cudem na lte taki wynik... coś w zestawieniach grzebane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pihex88 wyłączone to czego nie używam :) i do tego aplikacje których nie używam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To u mnie WiFi a na drugim dane pakietowe218bf1b3efae9d4256ccaa98ffcd05a6.jpgb2335dcc11af83cf7cb278cb2cddd9af.jpgeb43244b2803f1519eed52a2fc6e2aa9.jpg9c1c87017a50fb24ffd9218d3ebf2410.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączyłem moje S10+ do ładowarki huawei 40w na oryginalnym kablu 5a i wiecie co? Nie działa szybkie ładowanie. Na Samsungu działa normalnie... Chcialem sprawdzić czy działa to szybkie ładowanie Samsunga 25w ale jak widać to chyba musi być oryginalna ładowarka samsunga 25 watowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

używacie jakiejś sensownej aplikacji do baterii  liczącej statystyki  np. liczba ładowań jak w phone info  ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie ten telefon to żadnego szału nie robi z bateria  w s8 małej bez ,+, lepiej trzymała bateria   i to o wiele  tu do 3 godzin na ekranie  to  już jest wyczyn  nie mam pojęcia jak ktoś daje radę 6h  na ekranie mieć Screenshot_20191012-222812_Settings.thumb.jpg.c5836b427a2c385d64d69b4552bd39e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Ha ha ha ale mnie ubawiles tym porównaniem telefonów haha. Jako roboczy telefon mam Xiaomi na którym wyciagane było nawet 12 godz SOT, a 7-8 godz to jest standard. Też mam porównać te dwa telefony i poplakac się że S10+ nigdy nie miał i nie będzie miał takich wyników?  

Kolego,  masz bardzo słaby zasięg co ma duży wpływ na baterie. Większy ekran , więcej prądo zernych podzespołów  więc nic dziwnego że bateria trzyma inaczej niż w słabszym S8 .

Dla mnie bateria ,przy moim stylu używania, trzyma bardzo podobnie jak w moim poprzednim S8+ . 

Wczorajsze użycie ale z powodu choroby cały czas w domu .

Spoiler

Screenshot_20191012-195528_Settings.thumb.jpg.0f0c3cb3dc50fc8596ee9918f9bebd8d.jpg

A tu masz standardowe użycie,  czyli średnio pół na pół Wifi i LTE . Na S8+ miałem podobnie czyli telefon podlaczamy do ładowarki co drugi wieczór i podobne SOT przy identycznym użytkowaniu. 

Spoiler

Screenshot_20190620-192033_Settings.thumb.jpg.172acfb77b477dedc9a0839e3d23592a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi