Skocz do zawartości
Micho78

Samsung Galaxy S10+ "Bateria" - Statystyki i dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

@mad3ros Bo bixy routines wymaga tego, aby te funkcje były właczone...

Niektóre reguły wymagają tych funkcji i nie działają inaczej. Mam wrażenie, że co niektórzy nie patrzą obiektywnie, tylko kierują się sympatią do danej marki, jak dla mnie to takie zaklinanie rzeczywistości. Nie ma żadnego źródła w internecie, gdzie chwaliliby Exynosa, więc to tez o czymś świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Ale na co mam narzekać? Albo Samsung exy albo inne marki na snapie...jaki wybór? Ja zawsze biorę telefony w abo więc cienko coś dobrego ogarnąć. A bixby routines robi to do czego zostały stworzone...

Wysłane z S10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi korzystanie z s10+ to ile Wam trzyma na baterii? 1 dzień czy raczej 2 dni? 

Bateria jest 4000 mAh czy 4100 mAh? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Zależy jak używasz telefonu . Jeśli to katujesz grami i ciągle na FB itp. to max jeden dzień.  Jeśli sporadycznie siedzisz na necie , dzwonisz , kilkanaście fotek dziennie to ładowanie co dwa dni . Bateria ma niby 4100 ale ktoś sprawdzał i podobno jest 4000 . Przykładowe moje wykresy od ładowania do ładowania. 

Spoiler

Screenshot_20191012-195528_Settings.thumb.jpg.dd79262c351ce55bd817d496d6eacdef.jpg

Screenshot_20190417-183710_Settings.thumb.jpg.f941172ae6107fe9669a1a3b5467446f.jpg

Screenshot_20190425-182745_Settings.thumb.jpg.44f0ddbc66efea0cc9feea11ca898fbe.jpg

Screenshot_20190804-222533_Settings.thumb.jpg.eb3622265fb14e71c6cba8ee062faa00.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

max 1,5 dnia a  używam go do dzwonienia 10% audio book  35% instagram net ...20% to tak według moich statystyk  Nie gram w gry

trochę słabo- a ekran mam ustawiony na fhd+ jak w poprzednim S8+ Czarna tapeta i tryb nocny .

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    max 1,5 dnia a  używam go do dzwonienia 10% audio book  35% instagram net ...20% to tak według moich statystyk  Nie gram w gry
    trochę słabo- a ekran mam ustawiony na fhd+ jak w poprzednim S8+ Czarna tapeta i tryb nocny .
    U mnie podobnie średnio 1,5 dnia. 2 dni uda się osiągnąć jeśli praktycznie nie korzystam z telefonu. Jak na taką baterie są to średnie czasy pracy, jednak mogło być i tak zdecydowanie gorzej, więc ogólnie jestem w miarę zadowolony tak jak pisałem.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ja bardzo intensywnie używam. Praktycznie telefon zastępuje mi laptopa. FB i takich bzdur nie używam. Mnóstwo internetu,LTE i bluetooth 24h,FHD+ i jasność auto. Synchronizacja cały czas,lokalizacja,AOD na dotknięcie. Też trochę pogram na telefonie w robocie :)

SOT +/- 4h. Ładuje codziennie. Najważniejsze że wytrzymuje od wyjścia do pracy do powrotu do domu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

Notatka Moderatora: Arkadiush

Proszę o trzymanie się tematyki wątku. Dyskusję oraz posty nie trzymające się tematyki wątku będę usuwane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

czy u Was tez jest problem z gsam battery po nadaniu dostępu po adb ? Wybór enable more stats nie powoduje odblokowania, mimo ze po adb wszystko jest prawidłowo wykonane. Podobnie jest z wakelock detector lite. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Miałem identycznie na andku 9 ale po zainstalowaniu 10 bety gsam znów zachowuje się normalnie .

Spoiler

6886474_Screenshot_20191112-030302_GSamBatteryMonitor.thumb.jpg.1fe8de4a6350b97d9e3f046645a2f164.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi