Skocz do zawartości
Micho78

Samsung Galaxy S10+ "Bateria" - Statystyki i dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o jakie ustawienia pytasz ale wszystko było ustawione tak jak po wyciągnięciu z pudełka

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Mój pierwszy poważny SOT: 7,5h przy 14h użytkowania. I 16% baterii. Woooow .... ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Bez informacji ile na wifi/lte jaka jasność, jakie aplikacje i ich użycie to bez sensu jest podawanie sotu.

Edytowane przez madhunt3r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@madhunt3r tak, tak ... zgadzam się, ale telefony użytkuje wszystkie tak samo i jeśli na wcześniejszych nie dobijałem nigdy do 5h, a tu bawiąc się caly dzień mam 7,5h, to dla mnie bomba. Nie jestem fanem ani zwolennikiem cyferek, SOTów, analizowania zużycia ... ja zwyczajnie jestem w szoku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[mention=185029]gruby zawiadowca[/mention] Największa rozdzielczość jaka jest dostępna. Według mnie trzyma o wiele dłużej niż S9+ którego miałem . Trzeba też dodać, że bateria się układa...

Na moim właśnie tyle wykręcam, a bateria ma już rok. Rozdzielczość ta średnia ale ja różnicy nie widzę pomiędzy maksymalną, a zawsze to kilka minut więcej na baterii. Nowa bateria coś tam się ponoć układa ale to chyba bardziej system sobie dostosowuje i rewelacji po tym też nie oczekuj :)
    Ogólnie dobrze że w s10+ tyle trzyma i ważne że nie jest gorzej.
    Czekam na dalsze testy bo mam dylemat czy wymieniać.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@gruby zawiadowca Możliwe, że jeszcze aktualizacje co nieco poprawią. Jedno jest pewne Mate 20 Pro lepiej trzyma baterię, jedynie S10+ ze Snapem 855 bije Mate 20 Pro, ale my niestety mamy Exynosa i wygląda to troszkę gorzej, ale co zrobić... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak patrzę na pierwsze statystyki a patrzę bo jestem a w zasadzie byłem zainteresowany kupnem s10 plus, to muszę przyznać, że nawet mate 10 pro lepiej trzyma baterię i nie że chcę kogoś obrazić, urazić po prostu taki jest fakt. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja wpasnie sledze ten watek bo czekam do 21 marc ana swoja s10plus a mam wlasnie mate 10pro i tu 7h sot to nic trudnego mam nadzieje ze s10 plus tez tyle mi wytrzyma ps. wrzucajcie te screeny :) i piszcie o tej bateri..

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria słabutka wg testu:

https://android.com.pl/recenzje-2/198514-samsung-galaxy-s10-plus-recenzja-test/

Cytat

W praktyce wygląda to tak, że skupiając się na prostych czynnościach (przeglądanie social mediów, YouTube, Chrome, arkusze Google), to smartfon potrafi prezentować obraz przez około 6,5 godziny. Praca na pełnych obrotach wywołuje ciepło na lewej krawędzi (pod klawiszami), jak i skraca wspomniany czas do 3,5 godzin. To nie jest rewelacyjny wynik, ale wciąż akceptowalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Mnie, jak na razie, bateria baaardzo pasuje ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi