Skocz do zawartości
Micho78

Samsung Galaxy S10+ "Bateria" - Statystyki i dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Sithman
    W dniu 12.03.2019 o 22:48, pyku85 napisał:

Witam 

JAK najlepiej ładować baterie w smartfonie S10 plus na wolnym ładowaniu czy szybkim ? można sobie zmienić w ustawieniach ostatnio ląduje na wolnym ładowaniu ?

przeważnie Samsunga ładuje od 15%

Ja preferuję wolne ładowanie i nigdy nie dopuszczam do spadku poniżej 20%. Ale każdy robi jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Wam, że ja jestem zadowolony. Cały dzień w ruchu, sporo jeżdżenia po mieście i poza miastem. Synchronizacja 2 kont, fb, ig,Messenger, Skype, sporo spotify na sluchawkach bluetooth. Włączone AOD. ac682d78322a25efb92af32421bede6e.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za opcja "Adaptacja oszczędzania energii"?

Spoiler

Screenshot-20190315-133918-Device-care.j

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jest kiepsko niecałe 12 godzin,, 4 rozmowy kilka Sms-ów 7 godzin LTE głównie Tapatalk trochę fejsab6c9f9d886b4a2185393f2525de3673a.jpg&key=678245607cf3c964f1c463f3ceaccfbec20bc93ec7869fcff164264237e67a01@Marucins telefon sam się uczy i dobiera sobie odpowiednie ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko, czy używanie nieoryginalnej ładowarki bezprzewodowej może wpływać negatywnie na urządzenie? Kupiłem niby jako oryginał, ale cena niska, więc potem jak poczytalem trochę to chyba się okazuje, że za tania jak na oryginał. Dotychczas ładowała niby poprzedno telefon, ale tak mnie wzięło na przemyślenia wraz z zakupem nowego fona.860008dc198f1f8898e55adb711603d5.jpg

Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rygiel1974, tyle to mogłem wyczytać. Na jakiej zasadzie to działa i co dokładnie robi włączenie tej opcji (adaptacja oszczędzania energii)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkriso
    [mention=51694]rygiel1974[/mention], tyle to mogłem wyczytać. Na jakiej zasadzie to działa i co dokładnie robi włączenie tej opcji (adaptacja oszczędzania energii)?
    Miałem wlaczana u siebie, w moim przypadku zmieniała plan zasilania. Miałem ustawiony tryb optymalizacji, to automatycznie zmienił mi na tryb oszczędzania energii z uwagi iż w pracy mało korzystam z telefonu. Wyłączyłem po tym zabiegu, gdyż zmieniając tryb oczywiście zmienia wszystkie ustawienia jak rozdzielczość ekranu i AOD, itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli to co napisałem bez rozpisywania się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co chodzi z tymi usługami google? Jakl na noc zostawię tel to zawsze są na 1 miejscu...aa9ee9ea0a9b8486bf1d772a2ef2179d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Odpowiadają za aktualizacje i za właściwe działanie apek nantelefonie. U mnie bardzo czesto, gdy rano sie budzę, to mam info że jakieś tam apki zostały zaktualizowane, co znaczy, że usługi google w nocy pracowały. Dlatego też są na pierwszym miejscu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi