Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

andx

Szybkie pytanie. Jeśli faktura jest z Orange, ale telefon, spłata - raty, to można brać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Można brać. Nie blokują.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx
    26 minut temu, rybus85 napisał:

Można brać. Nie blokują.

Dzięki, dzwoniłem na infolinie Orange i też potwierdzili że tak jest. Jeszce dwa pytanie, ile warto max wydać za s10+ niebieski z Orange i jak wygląda opcja obejrzenia telefonu przy kurierze z poczty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Kwestia taka ile ktoś może zapłacić. Ja za nowy zielony z Play dałem 2 tyg temu 2600. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam.

Powoli się przymierzam na zmianę smartfona z S8 właśnie na s10+. I mam kilka pytań do posiadaczy właśnie tego modelu:

1. Jak sprawuje się bateria, czy wytrzyma na spokojnie dzień bez laodwania? Będę używał telefon z włączonym bluetooth z racji galaxy watch oraz Internet LTE. Ogólnie chciałem mniejszy model s10 ale czytałem że tam bateria to jakiś dramat . 

2. Czy po wszystkich aktulizacjach które miał czytnik link papilarnych działa przyzwoicie?

3. Czy zlikwidowali przypadkowe wybudzanie ekranu w kieszeni który drenowal baterię?

4. Jak wygląda sprawa aparatu ? Czy jest duży przeskok z s8? 

I ogólnie czy polecacie wymienić s8 na s10 plus 

Dodam że mam możliwość kupienia s10 plus za około 2400 zł bez abonamentu

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Edytowane przez wolasss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Ja przesiadlem się z S8+ właśnie na S10+ . Swój model mam od marca .

1. Telefon mam ciągle sparowany z S3 Frontier oraz średnio mam 60% LTE i 40% Wifi . Telefon ładuje co druga dobę przy średnim SOT 3,5 -4,5 godz. 

2. Jak dla mnie czytnik działa bardzo przyzwoicie z naklejona folia firmy ROCK. 

3. Nigdy nie miałem takiej przypadłości. 

4. Nie robię jakiś tam profesjonalnych zdjęć i jak dla mnie aparat robi swoje . Zdjęcia są na pewno nie gorsze niż z S8+ a i sam aparat jest dla mnie lepszy niż w S8 bo ma więcej opcji .

Po przesiadce z S8+ byłem bardzo zadowolony . Telefon dla mnie ,przy moich potrzebach wymiata . Uważam że warto zrobić przesiadkę.  Ale to tylko moje subiektywne zdanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85
    Napisano (edytowane)

Ja też z S8+. Gabaryt prawie ten sam,ale ekran większy i jest petarda. Odpal coś w HDR+ i jest bajka. U mnie sot od 4 do 6h. Tak średnio zależy ile LTE i wifi. Ja mam włączone 24h LTE,w automacie wifi po lokalizacji, bluetooth z S3 Frontier,lokalizację,synchronizację,aod.

Nasamym LTE to te 4h trzeba liczyć. Ja mam nadal oryginał na ekranie i czytnik działa zadowalająco. Też nigdy nie wybudził mi się w kieszeni. Jeżeli chodzi o aparat nie widzę kolosalnej zmiany. Może tyle że nie przepala zdjęć(co czasem się zdarzało w S8+) i ma bardziej naturalne kolory. Samsung niestety stoi w miejscu i Chińczycy odskoczyli im o długość boiska. Taka prawda i trzeba to przyjąć na klatę. Zdjęcia nocne też tyłka nie urywają 😛 Przedni aparat to zagadka. Raz zdjęcia bdb innym razem jak z budzetowca(zwłaszcza w pomieszczeniach). Ale za to mamy szeroki kąt. O zoomie to nie warto wspominać bo to jakaś śmieszna proteza. Ale za to nagrywanie video to czysta przyjemność. Ja nagrywam FHD w 60fps i oglądając na tv ciężko uwierzyć że to z telefonu. 

Ja jestem zadowolony. Samo korzystanie z telefonu to czysta przyjemność. Responsywność,trzymanie apek w tle,ekran i do pary świetny dźwięk stereo. Myślałem nad P30PRO ze względu na foto,ale większość rzeczy przekonała mnie w Samsungu. 

Edytowane przez rybus85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie sot na LTE ostatnio 6.5h. Odnoszę dziwne wrażenie że tu bateria trzyma podobnie do nowego S7Edge jak miałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem s10+ i jakoś nie mogę  znaleźć, jak ustawić  własny dźwięk  dla sms. Jest taka możliwość?.

... już  znalazłem. Nieaktualne.

dodana zawartość

Czy nowy s10+ wyjęte z pudełka ma folie na aparatach z tyłu?

Edytowane przez andx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma folii na aparatach.

Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi