Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

@up
    Zajrzyj tam proszę i pokaż co tam jest? Bo można tam wejść.

Tapatalk / S9+

Proszę 85238cc2a427841869173705fc2a4a92.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

No to klapa. Przepraszam za zamieszanie 

U mnie jest tak, dla porównania:

Spoiler

43594071-F431-4863-9385-CEEF5E6810EA.jpeg.356e060e1fb6d1956581ae0ee78e3bb5.jpegCFD0583C-ABEF-4FC3-8515-038172ABCEA6.thumb.jpeg.ec83b23fd7a105c6389bf0651b929679.jpeg

Może to gdzieś indziej ukryli? Hmm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu

Kilka pytań świeżego posiadacza G10+.

1. Telefon zsynchronizował kontakty z poprzednim (Galaxy S7), w Kontaktach widzę przypisane do kilku z zdjęcia. Ale zdjęcia nie wyświetlają się na ekranie, kiedy ten kontakt dzwoni do mnie, albo ja wybieram ten numer?

2. Brak diody LED. Czy jest jakiś patent (aplikacja?), aby telefon jednak sygnalizował np nieodebrane połączenia, smsy, maile itp?

3. Przycisk Bixby, po lewej pod głośnością. Da się to Bixby wyłączyć (tak samo ten ekran na pulpicie osobny) i spersonalizować ten przycisk? Nie jest mi to do niczego potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

@tomuuu

3. Wyłączyć całkowicie Bixby nie można, ale można ustawić żeby uruchamiał się poprzez dwukrotne naciśnięcie przycisku w ustawieniach i po problemie - dwa razy uruchamia się wejście do Bixby, jeden raz wybrana aplikacja lub none. Ekran z Bixby na pulpicie wyłączysz szczypiąc dwa palce na ekranie i przechodząc do ekranu z Bixby, w prawym górnym rogu jest suwak do wyłączenia. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tomuuu Na przycisk bixby użyj bxaction. Przemapuje go całkowicie.  Bezpłatna wersja chyba ma ograniczenia.  Ale idzie przycisk zmienić bez problemu.  Ekran włączyć można po uszczypnieciu taka pulpicie tak jak byś widget dodawał.  To na ekranie bixby pojawi się przełącznik, zmień  i nie będzie tego ekranu.

Na imitacje diody jest kilka aplikacji.  Po testuj kilka i wybierz dla siebie coś co odpowiada.  Jest dział od tego poświęcony to może ułatwi pewne kwestie. A co użytkownik to inne opinie więc najlepiej sam wypróbuj. 

Co do zdjęć nie orientuje się za bardzo ale chyba musiałbyś mieć te zdjęcia w pamięci telefonu i przypisać je ponownie o ile dobrze kojarzę problem jak ktoś kiedyś dyskutował.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu

@pawelkrystians

Jaki konkretnie dział masz na myśli w kontekście kwestii aplikacji zastępujących diodę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu

Mam problem z dźwiękiem odbioru wiadomości SMS.

Ustawiłem sobie własny w ten sposób: Wiadomości / 3 kropki po prawej / Ustawienia / Powiadomienia / Ogólne powiadomienia / Dźwięk - i tam właśnie wskazałem plik dźwięk (zaznaczyłem tez "Pokazuj powiadomienia" jako włączone, a "Styl powiadomienia" jako "Dźwięk i wyskakujące okno").

Niestety, pomimo tego, telefon przy przyjściu SMSa wydaje zupełnie inny dźwięk.

Czemu tak jest?

Jedyną inną opcję dźwięków znalazłem w Ustawienia / Dźwięki i wibracja / Dźwięki powiadomień - ale to jest co innego, np powiadomienia o nadejściu maila (i to działa - dźwięk, który wybrałem, jest odtwarzany przy przyjściu maila prawidłowo).

Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    22 minuty temu, tomuuu napisał:

Jedyną inną opcję dźwięków znalazłem w Ustawienia / Dźwięki i wibracja / Dźwięki powiadomień - ale to jest co innego, np powiadomienia o nadejściu maila (i to działa - dźwięk, który wybrałem, jest odtwarzany przy przyjściu maila prawidłowo).

Ja mam normalnie ustawiony (ustawienia/dźwięki i wibracja/dźwięki powiadomień/sim1...) i działa   

Na pewno nie jest to od np maila bo to gdzie indziej się ustawia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu
    Ja mam normalnie ustawiony (ustawienia/dźwięki i wibracja/dźwięki powiadomień/sim1...) i działa   

Na pewno nie jest to od np maila bo to gdzie indziej się ustawia

U mnie to, co w tym miejscu, o którym piszesz, ustawiłem, to działający dźwięk maili. A pytam o dźwięk SMS.

Dźwięk SMS jest zupełnie inny i nie jest to dźwięk, który ustawiłem w ustawieniach opisanych przeze mnie, wchodząc przez Wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi