Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

S5Fan

@Wincenty może to jest jakiś trop, ale nie mam czegoś takiego w menu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    Napisano (edytowane)

@S5Fan

No to nieźle Samsung okraja z tak dobrych funkcji we flagowych telefonach. Coraz bardziej się przekonuję żeby zostać przy swoim S9+

Wpierw się dowiaduje że okroili z funkcji Bezpośrednie połączenie (przyłóż do ucha), a teraz to, a byłem niemalże pewny że ta funkcja też tam jest jak w S9+. W końcu tam jest nowszy One ui 1.1

Za szybko wyszedłem przed szereg. Przepraszam. Mówię pass. Musisz czekać kto posiada ten telefon i Ci odpisze 🙂

A ty masz S10e czy S10+ ?

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    @S5Fan
    No to nieźle Samsung okraja z tak dobrych funkcji we flagowych telefonach. Coraz bardziej się przekonuję żeby zostać przy swoim S9+
    Wpierw się dowiaduje że okroili z funkcji Bezpośrednie połączenie (przyłóż do ucha), a teraz to, a byłem niemalże pewny że ta funkcja też tam jest jak w S9+. W końcu tam jest nowszy One ui 1.1
    Za szybko wyszedłem przed szereg. Przepraszam. Mówię pass. Musisz czekać kto posiada ten telefon i Ci odpisze
    A ty masz S10e czy S10+ ?
    W s10+ jest ta opcja...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@spec-naz1 wprawdzie mam S10e ale zakładam że cała seria ma bliźniacze menu. Samą aplikację "osobny dźwięk aplikacji" mam w telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Przesiadłem się z Huawei na Samsung S10+. Mam pytanie czy jest tutaj opcja zwiększania głośności dzwonka jeśli telefon jest w kieszeni? Nie mogę nigdzie znaleźć tej opcji. A może jest jakiś dodatkowy program ze sklepu google żeby taką opcję aktywować? Bo po zmianie telefonu brakuje mi tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

Też tak macie że podczas włączonego bluetooth z belki znika ikona, dopiero jak ściągniemy pasek to się pokazuje a jak schowiemy to znowu jej nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, sabm napisał:

Też tak macie że podczas włączonego bluetooth z belki znika ikona, dopiero jak ściągniemy pasek to się pokazuje a jak schowiemy to znowu jej nie ma?

Tak, i mi to bardzo pasuje. Nie lubiłem nigdy widzieć wszystko na ekranie głównym co mam po włączane. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

Czyli to normalne że jak włączę bluetooth to nie ma ikony na pasku stanu. Sądziłem że to bug w sofcie. Na innych telefonach ikona włączonego połączenia bluetooth cały czas jest widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafsonn
    10 minut temu, sabm napisał:

Czyli to normalne że jak włączę bluetooth to nie ma ikony na pasku stanu. Sądziłem że to bug w sofcie. Na innych telefonach ikona włączonego połączenia bluetooth cały czas jest widoczna.

Ja normalnie mam u siebie tą ikonę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

@sabm

Tak, normalne. Jedni mają, inni nie mają... ja też nie mam i pewnie zależy to od brandu operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi