Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

sabm

Mam wgrany xeo i dodam że przy włączaniu bluetooth na chwilę wskakuje ikona na pasku a potem znika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk
    Napisano (edytowane)

Wgrany przez Ciebie, czy kupiony z XEO.. ?

U mnie też wskakuje i znika.

Edytowane przez jarmk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    Napisano (edytowane)
    4 godziny temu, sabm napisał:

Też tak macie że podczas włączonego bluetooth z belki znika ikona, dopiero jak ściągniemy pasek to się pokazuje a jak schowiemy to znowu jej nie ma?

Nie wiem jak to jest na brandzie ale na czystym XEO ikona BL jeśli mamy podłączone urządzenie jest widoczna cały czas . Jeśli mamy tylko włączony BL ale bez sparowania z urządzeniem to ikony na pasku nie widać.  Miałem tak samo na S8+ i to jest normalne że ikona na pasku pojawia się tylko podczas połączenia z urządzeniem. 

Edytowane przez sroczkin
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    2 godziny temu, sabm napisał:

Czyli to normalne że jak włączę bluetooth to nie ma ikony na pasku stanu. Sądziłem że to bug w sofcie. Na innych telefonach ikona włączonego połączenia bluetooth cały czas jest widoczna.

Możesz spróbować ją przywrócić za pomocą QuickStar (NiceLock)  . Ja też wolę widzieć co mam włączone 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Na brandzie jest tak samo jak na XEO, ikona pojawia się na stałe w momencie połączenia się z drugim urządzeniem.

Nie ma połączenia - ikona jest schowana.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@jarmk Chyba masz rację że tylko aktywne połączenie determinuje obecność ikony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

QuickStar (NiceLock) nie dał rady przywrócić ikony.Za pomocą aplikacji udaje się ukryć ikonę baterii- taki mały pozytyw. Im więcej poznaje system samsunga tym bardziej jestem przekonany do powrotu na mate 20 Pro.

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Powrotu do czego..? Huawei mate..? No nie rób jaj porównując te dwa modele.. Tamtego systemu to dopiero nie da się użytkować..

TT | S10+

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    4 godziny temu, sabm napisał:

QuickStar (NiceLock) nie dał rady przywrócić ikony.Za pomocą aplikacji udaje się ukryć ikonę baterii- taki mały pozytyw. Im więcej poznaje system samsunga tym bardziej jestem przekonany do powrotu na mate 20 Pro.

A tak z ciekawości, wytłumacz tak logicznie po co ci ikona włączonego BL ?  Cały czas mam sparowany smartwatch z telefonem i ikona BL jest widoczna . Jeśli z jakiegoś powodu nie usłyszę dźwięku utraty połączenia to brak tej ikony daje mi info że telefon rozlaczyl się z urządzeniem . A co do Huawei ,nie wiem jaki jest system w Mate 20 ale obsługując żony Mate 10 Pro nigdy nie powiem że ma system lepszy niż Samsung .

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm
    Napisano (edytowane)

Nie będę polemizował który system lepszy, to każdego indywidualne podejście.Może to przyzwyczajenie do Huaweia.Napewno samsung potrafi się przyciąć na swojej nakładce poza tym także menu jest trochę zagmatwane.Przykład ustawienia dzwonka na sms i raporty dostarczenia. A co do bluetooth to chciałbym wiedzieć co działa w tle.Zapomnę wyłączyć i bateria jest niepotrzebnie zużywama.

Edytowane przez sabm
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi