Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

sabm

To chyba ostatnia aktualizacja tak ma. Wgrałem xeo na brandowany telefon z Orange , a kartę mam z t- mobile i dokładnie tak samo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Wszystkie poprzednie ściągało mi bez problemu przez LTE. Brand zdjęty z Play a karta z Orange :) Mam ponad 600GB więc po co to chomikować ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

To następne pytanie, bo kiedyś też z tym walczyłem w S9+, ale już zapomniałem jak to było..

Chodzi o ekran blokady, wyświetlają się Wam zaznaczone tzw. Elementy FaceWidget..?
    Praktycznie oprócz zegara nie mam nic, ani pogody, ani planu na dziś...

TT | S10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Mnie się wyświetlają, tylko trzeba puknąć 2 razy na ekranie AOD w dany element, lub przesunąć palcem na ekranie blokady w prawo na danym elemencie. Nie wiem, czy poprawnie to działa, bo, mimo że mam ustawioną pogodę jako pierwszą to i tak wyświetla się godzina a żeby podejrzeć pogodę to i tak musze przesunąć palcem...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    Napisano (edytowane)
    46 minut temu, jarmk napisał:

Chodzi o ekran blokady, wyświetlają się Wam zaznaczone tzw. Elementy FaceWidget..?
    Praktycznie oprócz zegara nie mam nic, ani pogody, ani planu na dziś...

Miedzy S9+ a S10+ w opcjach Elementy FaceWidget praktycznie nic się nie zmieniło. Tak jak poprzednik na AOD pukamy 2x. Na ekranie blokady przesuwamy. Plan na dziś się wyświetla (musisz dać odpowiednie uprawnienia, chyba dostęp do kalendarza jeśli dobrze pamiętam). A Pogoda to musisz dać 2x pozwolenie na lokalizację, pierwsze widget od pogody (dodajesz na ekran i w opcjach masz do włączenia), a drugie w samej aplikacji Pogoda i reboot słuchawki. :) 

Edytowane przez Wincenty
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Ok, rzeczywiście, dzięki Panowie za przypomnienie..

TT | S10+

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85
    Napisano (edytowane)

Co do powyższych postów odnośnie aktualizacji po LTE. Właśnie pobieram tą najnowszą i bez problemu. Karta z Orange na telefonie zdebrandowanym z Play

Edytowane przez rybus85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    23 godziny temu, jarmk napisał:

Tak, jestem w Orange i mam ich brandowany telefon i masz pewnie rację.. po raz pierwszy jestem w Orange i pierwsze słyszę o takiej blokadzie..

TT | S10+

Niedawno wróciłem z Play do Orange . Telefon z wolnej dystrybucji XEO i obecnie bez problemu pobieram aktualizacje po LTE . Tak wiec jeśli Orange blokuje pobieranie romu po GSM to tylko w brandowanym romie .

Spoiler

589150070_Screenshot_20190926-140354_Softwareupdate.thumb.jpg.09f0cef3a7e5e86df6f88604cd2c8019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odblokowanie ekranu- pin i twarz, gdy nie rozpoznaje twarzy  wyskakuje klawiatura do pinu,w pewnym momencie  rozpoznaje twarz  ekran odblokowuje się automatycznie, gdy rozpoznaje twarz  trzeba odblokować ręcznie przesuwając po ekranie ? tak ten typ ma ?  Chciałbym by odblokował automatycznie , bez dotykania ekranu- da się ustawić ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@_wielebny_ Nie wiem, czy o to Ci chodzi, ale spróbuj włączyć opcje "podnieść, aby wybudzić"

Ustawienia, zaawansowane funkcje, ruchy i gesty i tam to jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi