Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

andx

Witam, czy jest możliwość schowania,  np podczas używania navigacji, dolnego paska nawigacyjnego. W Lg była taka możliwość, poprzez naciśnięcie kropki na pasku, a jak jest w Samsungu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Ustawienia - Wyświetlacz - Pasek nawigacji - Gesty.. i tam masz.

TT | S10+

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

W One Hand Operation+ jest taki szybki gest. Nie trzeba po kilka razy klikać w telefonie :)

S9+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wosiu96

Witam wszystkich ;) Mam pytanko odnośnie górnego mikrofonu. Czy jest tam jakieś zabezpieczenie przed wodą/kurzem? Omylnie włożyłem tam igiełkę do otwierania slotu sim zamiast w slot sim i zastanawiam się czy czegoś nie uszkodziłem... Dziękuje za pomoc i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artii89

Mogłeś uszkodzić właśnie taka siateczkę którą nie przepuszcza wody, radzę ewentualnie oddac na serwis żeby sprawdzić szczelność

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

A czy telefon z USA trzeba jakoś aktywować na terenie USA żeby działał poza usa? Mocno zastanawiam się nad kupnem wersji na snapdragonie. Będzie wszystko działać tak samo jak w wersji Europejskiej? Żebym się później nie obudził z ręką w nocniku. Rozumiem, że gwarancji raczej nie będzie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    Napisano (edytowane)

@Dzonzi

Telefon zakupiony w USA będzie działać w Polsce ale tylko taki który nie będzie miał SIMlocka. Jeśli zakupisz taki telefon z założonym na daną sieć SIMlockiem to w PL będzie on bezużyteczny :) Podejrzane aukcje omijaj szerokim...

Z tego co mi wiadomo to Operator Verizon już od dawna nie zakłada SIMlocków...

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

Czy ten nie wygląda dziwnie? Chodzi o te ramki u góry i na dole.... 

Screenshot_20191103-.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    Napisano (edytowane)

@Dzonzi
    w jakim sensie masz pytanie?

Edytowane przez Camulos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dzonzi Krótko klon czy podróbka.  Jeśli tanio i opisane że nie oryginał to oszustwa brak. Na olx czy allegro widziałem jednego czy nawet dwa.  Ktoś kupił pewno tanio i się dał oszukać np kupując prosto z chin. Parametry pewno słabe jak na podróbke chińską.  Ale nie interesowałem się bliżej. Raczej nie wart jakichkolwiek pieniędzy  chyba że 100 zł.  A cena pewnie 400-600 bo taki widziałem. Więc omijać.  

Jeśli chodzi o dziwny wygląd.  Kiedyś były podróbki które ciężko odróżnić. I właśnie takie jak na takim zdjęciu że można się doszukać na siłę podobieństwa. Ostatnio przy takiej jakości i braku ramek ciężko mają Chińczycy żeby zrobić  podobny i łatwo odróżnić podróbke.  Ale widać niektórzy jednak jeszcze dają się naciągnąć bo dużo tańszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi