Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Wincenty
    Napisano (edytowane)

@Dzonzi

Powiedz mi po jakiego grzyba ustawiłeś tam swoje konto Gmail jak masz od tego wbudowaną oficjalną aplikację Gmail i w dodatku jest jedną z najbezpieczniejszych aplikacji ze wszystkich skrzynek pocztowych i powiadomienia w niej są niemalże od razu ???

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

Bo gmail nie ma czarnego motywu, a samsung email ma ponad 1 mld pobrań i dobrą ocenę, więc myślałem że jest dobry ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@Dzonzi Bo jest, ja korzystam z tej apki od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony:) Szybciej dostaje powiadomienia o nowej wiadomości na telefonie niż na laptopie, więc na czas synchronizacji absolutnie nie narzekam, poza tym pierwsze co robię na nowym telefonie, to wywalam apke od gmaila, bo jej po prostu nie lubie;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

Dziwne jest to, że niczego nie zmieniłem w gmailu, a powiadomienia już mi z niego nie przychodzą nt. nowych maili. Czy android jest aż tak inteligentny? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

To jest nowy telefon? Od kiedy go masz? Jeśli nowy, to może telefon uczy się wzorców użycia. Ja co prawda nie miałem nigdy problemów z powiadomieniami z apki, jednak spróbuj wejść w ustawienia baterii i np wyklucz apke do emaili z trybu uśpienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

Ale powiadomienia z samsungowej apki nie przychodzą w formie bombelka, a z Gmaila tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    Napisano (edytowane)

@Dzonzi Jakiego bombelka?

O podświetlenie krawędziowe Ci chodzi?

Edytowane przez spec-naz1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

Niee, no w samsungu powiadomienia mogą przychodzić w formie bombelka na ekranie, coś jak z messengera, tylko że w messengerze sa "przyspawane" do krawędzi, a z gmaila czy wiadomości bombelek pojawia się np. na środku ekranu, wtedy można go kliknąć i pojawia się pop-up view i można maila przeczytać nie wychodząc np. z gry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    6 godzin temu, spec-naz1 napisał:

poza tym pierwsze co robię na nowym telefonie, to wywalam apke od gmaila, bo jej po prostu nie lubie;)

robię dokładnie tak samo :)

Kiedyś bo nie wiem jak jest teraz w Gmail nie było ilości nowych maili w ikonce co mnie irytowało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    Napisano (edytowane)

@S5Fan masz na myśli o plakietce na ikonce? Od Androida 4.1 do teraz nadal to kuleje ☹️ 

Aktualizacja:

Przypomniałem sobie że używałem taką jeszcze aplikacje do poczty Gmail i mogę ją Wam polecić. Jest bezpieczna i o niebo lepsza od Samsung E-mail. Powiadomienia są od razu jak w aplikacji Gmail. Plakietki na ikonce również. Całkiem niezłe opinie ma ta aplikacja, moja opinia jest tam również. Ja jednak wolę oficjalną aplikację od Google do poczty Gmail 🙂 Przetestujcie sobie i gwarantuję że odstawicie Samsungową. Jaka to aplikacja? A taka:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.easilydo.mail&gl=PL

Jest jeszcze taka. Też używałem, wersji Pro. Polecam wykupić Pro bo darmowa wali reklamy - jeden minus, trochę droga.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kman.AquaMail&gl=PL

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi