Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzonzi
    Napisano (edytowane)

Widzę, że są wersje scrakowane tej apki, bez reklam i z ficzerami pro. 

A używacie jakieś menadżera haseł? Ja używam LastPass i działa średnio np. gdy wyszkuje piosenkę w Spotify to on myśli, że chce wpisać hasło XD Czasami kilka razy pod rząd co mnie strasznie irytuje

Edytowane przez Dzonzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ja wolę MyMail. Używam od chyba półtora roku. I żadna inna jak na razie mi nie podchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@Wincenty Aquamaila używałem i nawet byłem zadowolony przez chwilę ale zużywała dużo baterii i miała bardzo dużo ustawień

Wolę prostego klienta dlatego wybrałem apkę Samsunga

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    19 minut temu, S5Fan napisał:

Wolę prostego klienta dlatego wybrałem apkę Samsunga

I ja tak samo:)

Też wcześniej korzystałem z Aquamaila i to od bardzo długiego czasu, jednak po powrocie do Samsunga postanowiłem przestestować apke systemową, bo np. Samsung Internet działa rewelacyjnie, więc dałem szanse i działa póki co dobrze i nie drenuje baterii.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    7 minut temu, spec-naz1 napisał:

np. Samsung Internet działa rewelacyjnie, więc dałem szanse i działa póki co dobrze i nie drenuje baterii.

Ja chroma też wywaliłem i używam Samsungowej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    Napisano (edytowane)

No to cieszę się że Wam pomogłem 😃 Ale co kto lubi, nie zmuszam 🙂

2 godziny temu, Dzonzi napisał:

A używacie jakieś menadżera haseł? Ja używam LastPass i działa średnio np. gdy wyszkuje piosenkę w Spotify to on myśli, że chce wpisać hasło XD Czasami kilka razy pod rząd co mnie strasznie irytuje

Ja używam. I nie ma nic innego bezpieczniejszego od tej apki - Keepass2Android. Nigdy mnie nie zawiodła. Jest na PCta i Androida. Jedyny minus to gdy dodajesz nowy wpis/hasło to zawsze trzeba pamiętać żeby utworzyć sobie ręczny backup. Tu polecam chmury, wspieranie chmur (Dropbox, Dysk Google, Yandex, itp.) + pełne szyfrowanie Twoich danych w chmurze (bez obaw, nic nie wycieknie). Polecam

https://play.google.com/store/apps/details?id=keepass2android.keepass2android&hl=pl

A sprawdź czy masz u siebie ustawione jako domyślny Menedżer haseł:

Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Język i wprowadzanie > Usługa automat. wypełniania 

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi
    Napisano (edytowane)

Tam, mam tam ustawionego Lastpass i mimo to w wielu aplikacjach działa średnio tzw. chce wpisać hasło tam gdzie nie powinien ;/ 

Nie wiem też czemu pasek adresowy w przeglądarce samsungowej jest na górze, zamiast na dole żeby łatwiej było dosięgnąć? 

Kolejna sprawa to czy AoD może wyświetlać tylko powiadomienia? Nie potrzebuję daty ani godziny, bo noszę zegarek, a chciałbym tylko powiadomienia widzieć. Czy da się w ogóle ustawić żeby pokazywało ilość powiadomień np, ilość nieodebranych połączeń?

dodana zawartość

A czy można ustawić na twardo opcję udostępniania? Np. jak zrobię screena i chcę go udostępnić to mam tam pierdyliard różnych sposób, czasami mam od razu konkretną osobę na messengerze, a czasami jej nie mam i chciałbym żeby zawsze była. Wiecie o co mi chodzi? 

Edytowane przez Dzonzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dodać program do autostartu aby startował w tle razem z telefonem ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    1 godzinę temu, zuczek16 napisał:

Jak dodać program do autostartu aby startował w tle razem z telefonem ? 

Nie wiem czy w androidzie będzie miało coś takiego zastosowanie ale pokombinuj z Routines

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy u was też zdjęcia wysłane przez mms są takiej złej jakości ? Dawniej były ładne A teraz to jakaś porażka strasznie zła jakość 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi