Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

jeronimo

Przecież tak jak kolega wczesniej napisał jest ta usługa już w systemie, nosi nazwe " znajdź mój telefon"Uruchamiasz tą usługe w ustawieniach telefonu

W razie zagubienia lokalizujesz telefon i zdalnie kontrolujesz za pomocą stronki https//findmymobile.samsung.com.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow! Nie miałem pojęcia, że takie coś już w nim jest...!!! Już go szukam! Dzięki! ?

dodana zawartość

Znalazłem, ustawiłem i od razu znalazł jego położenie na mapie!!! Super, jeszcze raz dzięki!!! ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytania w dwóch kwestiach :

- mając włączone AoD zgodnie z harmonogramem w określonych godzinach, zauważam, że jak telefon wkładam do kieszeni, lub ekranem do dołu np na biurku to AoD mimo wszystko się świeci - a z tego co pamiętam w Galaxy S8 przy AoD włączonym kładąc telefon ekranem do dołu lub mając telefon w kieszeni czujnik zbliżeniowy wyłączał AoD tym samym oszczędzając baterię. W S10 da się to ustawić aby ekran AoD gasł gdy czujnik zbliżeniowy zakryty?

- druga kwestia dotyczy opcji w ustawieniach baterii : jest tylko opcja szybkie ładowanie przewodowe, nie widzę opcji szybkie ładowanie bezprzewodowe.. Wycofano tą opcję?

Dodam, że dalej korzystam z androida 9.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0

Co do AOD się nie wypowiem, ale u mnie jest szybkie ładowanie bezprzewodowe. Co prawda korzystam z Androida 10, ale na 9 też ta opcja była.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamiton

zacznij ładować bezprzewodowa to i opcja do zmiany się pojawi, co do AOD to nie sprawdzam - mam zawsze włączony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nevi

Skorzystam z tematu, mam nadzieję że się nikt nie obrazi.

Czy jeśli mam włączony AoD na kliknięcie ale np. nie skorzystam z niego w dzień ani razu to pobór bateri będzie tak jakby był wyłączony? Czy to jakoś czuwa?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

@nevi moim zdaniem nie będzie jakoś to mocno odczuwalne na baterii.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest
    Napisano (edytowane)

@nevi nie, pobór energii bedzie tylko gdy zaswiecisz aod

Edytowane przez dest
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dest chyba się mylisz :) ponieważ to jest jakiś proces który działa w tle a więc użycie bateria jakieś jest. Ja własnie wyłączyłem AOD i jakby minimalnie lepiej było na baterii, a miałem AOD ustawiony na dotknięcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest
    Napisano (edytowane)

@szymibtw nie mylę się, to co pobiera energię to ustawienie dotyczące tąpnięcia w ekran w celu wybudzenia, a czy to będzie tąpniecie w celu podświetlania ekranu (aod wyłączone) czy tapnięcie w celu włączenia aod - nie ma znaczenia. 

aod pobiera energię kiedy jest włączone i wyświetla się, "gest" tapnięcia (do włączenia w ustawieniach tel) pobiera energię oczekując dotknięcia ekranu przez użytkownika.... marginalny pobór energii

Edytowane przez dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi