Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

zibra

Można u nas kupić wersję ze snadragonem z oficjalnej dystrybucji czy pozostaje kombinowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@zibra nie mozna, u nas jest exynos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@zibra Trzeba kombinować. Głównie pojawiają się u nas sprowadzane wersje z HongKongu. Jakiś czas temu szukałem informacji na niemieckich stronach i jest kilka sklepów które importują takie modele. Z aktualizacjami też różnie bywa, bo widziałem opinie, że niektórzy nie dostawali wcale. Podobno taki telefon musi zostać aktywowany przed opuszczeniem kraju, czyli musi zostać włożona miejscowa karta sim i wykonana jakaś rozmowa. Ile w tym prawdy nie wiem, ale jest trochę zachodu z tym i pewnie te uczciwe sklepy tym się zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibra

Zastanawiam sie nad zakupem i wybieram finalnie między S10+ a P30Pro. Trochę szkoda polityki Samsunga, bo wydajnościowo, a przede wszystkim pod wzgledem czasu pracy Snap jest dużo fajniejszy. Nie wiem czy aktualizacje dla Exynosa to poprawią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew
    @zibra Trzeba kombinować. Głównie pojawiają się u nas sprowadzane wersje z HongKongu. Jakiś czas temu szukałem informacji na niemieckich stronach i jest kilka sklepów które importują takie modele. Z aktualizacjami też różnie bywa, bo widziałem opinie, że niektórzy nie dostawali wcale. Podobno taki telefon musi zostać aktywowany przed opuszczeniem kraju, czyli musi zostać włożona miejscowa karta sim i wykonana jakaś rozmowa. Ile w tym prawdy nie wiem, ale jest trochę zachodu z tym i pewnie te uczciwe sklepy tym się zajmują.
    Mam dokładnie wersję z Hongkongu i aktualizację są opóźnione o jakieś 30 dni maksymalnie a czasem dwa tygodnie w stosunku do naszych. W wersji akurat na Hongkong jest język polski więc nie ma problemu ze spolszczeniem wszystkie aplikacje są I działają jedyny minus to jest ładowarka bo jest brytyjska ale to nie stanowi problemu żadnego. No i oczywiście problem z naprawą telefonów kraju ale gdyby coś się stało to teoretycznie sprzedawca może zapewnić gwarancję ale to bym wątpił poza tym Zarejestrowałem się na stronie w Hongkongu bo jest po angielsku i Gdyby coś się stało Pewnie bym wysłał telefon do Hongkongu do naprawy

Wysłane z mojego SM-G9750 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibra

Przepiszę co napisałem na forum Huawei, bo tu powinienem dostać trafniejszą odpowiedź na temat Samsunga.

Wróciłem ze sklepu porównując P30Pro i S10+. Ważne jest dla mnie audio i tutaj S10+ wymiata - znakomite głośniki stereo i do tego dziurka słuchawkowa to ważne atuty. No i ten ekran również wymiata. Do tego jeszcze dochodzi nakładka, która jednak jest bardziej intuicyjna niż ta w Huawei. W zasadzie to jedyne czego się obawiam to fatalnej żywotności baterii, bo jednak to spory argument przemawiający za P30 Pro. a super nocnych zdjęciach mi nie zależy więc Huawei ma tak naprawde jeden atut w postaci baterii.

Zastanawiam się jak spisywałaby sie bateria w S10+ jakby zmniejszyć rozdziałkę i ppousuwać jakieś zbędne rzeczy typu facebook jako apka i pobawić się ustawieniami. Jasność ekranu i tak zazwyczaj mam do połowy. Czy takie rzeczy wpłynęłyby na spore wydłużenie pracy na baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artii89

Ja na baterii potrafie 7-8 h SOTu mieć, w zupełności wystarcza mi na caly dzień pracy

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibra

Aha jeszcze jedno pytanie - na aukcjach sa S10+ i S10+ Dual SIM. Są więc dwie różne wersje? A jeśli tak to czy jest między nimi jakakolwiek różnica poza tą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wegier!

w pl były tylko dual sim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymieniłem p30 pro na s10+ i przyznaje że bateria to przepaść. P30 pro miał dużo lepsza baterie A do tego mega szybkie ladowanie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi