Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

zibra
    Teraz, _chybaty napisał:

Wymieniłem p30 pro na s10+ i przyznaje że bateria to przepaść. P30 pro miał dużo lepsza baterie A do tego mega szybkie ladowanie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

No i jak ogólnie oceniasz przesiadkę. S10+ wytrzymuje cały dzień? jak porównasz oba telefonu pod kątem użytkowania? Nie jestem hardcorowym graczem, głównie mało wymagająca gierka od czasu do czasu, a tak to głównie net i youtube plus to do czego telefon głównie służy cyzli rozmowy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 godzin temu, zibra napisał:

No i jak ogólnie oceniasz przesiadkę. S10+ wytrzymuje cały dzień? jak porównasz oba telefonu pod kątem użytkowania? Nie jestem hardcorowym graczem, głównie mało wymagająca gierka od czasu do czasu, a tak to głównie net i youtube plus to do czego telefon głównie służy cyzli rozmowy:)

Ja osobiście nie narzekam na baterie a podłączenie telefonu do ładowarki na 15-30minut to dla mnie nie problem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę mi powiedzieć czy po aktualizacji do Android 10 telefon uzyskał możliwość poruszania się po menu i aplikacjach w pełni za pomocą gestów? Chodzi mi o to czy można całkowicie wyłączyć nawigacje za pomocą przycisków?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ja już nawet nie pamiętam jak wyglądają przyciski pod ekranem w S10+ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żebysmy się dobrze zrozumieli, nie chodzi mi o takie jak w najnowszym ajfonie, tylko pełne gesty np wstecz poprzez ruch palcem z prawa do lewa po ekranie a nie u góry strzałeczka wstecz np w aplikacji whatsap

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    Napisano (edytowane)

@bosniakdz

Ale czego nie wiesz? Na YouTube jest pełno filmików jak to wygląda i jak działa nowy A10 z OneUl 2.0 :)

Spoiler

B2C5DBD4-AF95-4D9D-B1E0-7CCA9A5DA683.jpeg.d371f5474f97e50b2f4a4636519dc775.jpeg

Patrz obrazek:

Strzałka zielona - gest cofnij 

Strzałka niebieska - gest Home, wywołanie Aplikacji MT, szybkie przełączanie między aplikacjami (gesty znane z iOS)

Strzałka czerwona - wywołanie Asystenta Google

Dodatkowo:

Większą frajdę/zabawę i większego kopa z gestami to pobranie aplikacji z Google Play One Hand Operation+ (patrz moja sygnatura). Ta aplikacja zmiata każdego iPhona na gestach. 

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie, o to mi chodziło. Mam Redmi K20 Pro i od androida 9 tak własnie to dział jak ty pokazałeś na zdjęciu i bałem się że w Samsungu działa to tak słabo jak w ajfonie, ale mnie uspokoiłeś.

W przyszłym tygodniu mam dostać S 10 + i stąd moje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    riot!

Hej, jak z wypaleniem ekranu w s10+ po roku? W s8 mialem ten problem po roku i, chce kupic s20+ ale boje sje ze sytuacja sie powtórzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

U mnie od lipca bodajże i używany normalnie. Czasem nawet nawigacja(ale wtedy ręcznie ustawiam mniejszą jasność,byleby była widoczna). Nie ma kompletnie ani śladu. S8+ jak sprzedawałem miał z półtora roku i też nie było śladu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jak kto używa telefonu :) bo jak masz przez 24h włączony Instagram to wie w końcu wypali :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi