Skocz do zawartości
zuczek16

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Lipak

Jak to jest z tym spotify w S10+ ostatecznie, ponoć na 6 miesięcy za darmo? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku
    Napisano (edytowane)

A gdzie to wyczytałeś?

Edytowane przez mirku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to tylko w USA ponoć

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seru

Dwa pytania:

1. Gdzie zmienić rozdzielczość zdjęcia w aplikacji aparatu...?

2. Czy jest możliwość ustawienia lokalizacji na podstawie sieci Wi-Fi oraz stacji bazowej bez włączonego GPS-u. Mam wrażenie, że tu jest problem z baterią. Tak przynajmniej było w S8 - ale tu nie widzę takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ulababu

Czy da się używać ekranu głównego w trybie poziomym ? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć, na note 9 z tego co kojarzę się dało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku
    Napisano (edytowane)

@ulababu Przytrzymaj palec na ekranie głownym, wejdź w ustawienia ekranu i tam masz suwak ;)

Edytowane przez mirku
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andi25
    W dniu 12.03.2019 o 18:06, Seru napisał:

Dwa pytania:

1. Gdzie zmienić rozdzielczość zdjęcia w aplikacji aparatu...?

2. Czy jest możliwość ustawienia lokalizacji na podstawie sieci Wi-Fi oraz stacji bazowej bez włączonego GPS-u. Mam wrażenie, że tu jest problem z baterią. Tak przynajmniej było w S8 - ale tu nie widzę takiej opcji.

1. Nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkriso

Szybkie pytanie, ktoś pisał chyba jeszcze zanim został utworzony dział dla S10, że osoby zamawiające w przedsprzedaży w Euro RTV dostaną 100zł na karcie podarunkowej.

Macie jakiś odnośnik do regulaminu? Bo ciekaw jestem kiedy ta 100 będzie widoczna na koncie - chciałbym ją przeznaczyć jako część kwoty za ładowarkę indukcyjną samsunga duo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mkriso Ktoś tu kiedyś wkleił link do regulaminu, chyba na tym pierwszym remacie co miał ponad 150 stron. Bon dostaniesz w ciągu 25 dni od dnia odebrania sprzętu. Jest to bon wirtualny, który zostanie przypisany do Twojego konta w EURO o czym pewnie poinfromują nas mailowo ale ja i tak codziennie loguję się na konto i sprawdzam czy się nie pojawił.

Co jeszcze było istotne w tym regulaminie to fakt, że jest on ważny tylko 14 dni od daty przyznania. (jeżeli dobrze pamiętam ;) )

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szybkie pytanie, ktoś pisał chyba jeszcze zanim został utworzony dział dla S10, że osoby zamawiające w przedsprzedaży w Euro RTV dostaną 100zł na karcie podarunkowej.
    Macie jakiś odnośnik do regulaminu? Bo ciekaw jestem kiedy ta 100 będzie widoczna na koncie - chciałbym ją przeznaczyć jako część kwoty za ładowarkę indukcyjną samsunga duo 
    Tu masz pdf'a z regulaminem https://www.euro.com.pl/si_upload/upload_regulaminy/2_2019/KP0213_Regulamin_Promocji_Samsung_Galaxy_S10_w_przedsprzedazy_z_KP.pdf?utm_source=biuletyn&utm_medium=email&utm_campaign=2019-03-06_B_M_PRD_Samsung_S10_KP_T_SI_TAK_E&utm_content=&utm_term=&from=newsletter&suid=6821448&M_BT=23268228625172

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi