Skocz do zawartości
spec-naz1

Pierwsze wrażenia, opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1
    Napisano (edytowane)

W tym temacie możecie się dzielić swoimi wrażeniami po zakupie, co wam się podoba, a co nie. Bez porównań z innymi flagowymi modelami. Do tego służy dział porównania na forum:)

Edytowane przez lasica
    Lekka zmiana tytułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem że telefon ostro się grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmk2009
    3 godziny temu, Marucins napisał:

Zauważyłem że telefon ostro się grzeje.

s10 czy s10+ ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tmk2009 S10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@garyfisherka miałem, wymieniłem gdy zaczeły się akcje z ekranem. Bateria w Mate była dla mnie wzorem jesli chodzi o czas paracy, więc tutaj na pewno się przyjrze ... ale musisz dać troche więcej czasu, bo po jednym dniu, to nikt nic sensownego Ci nie powie. Co do powiadomień to taka chyba przypadłość H ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 minut temu, mirku napisał:

@garyfisherka miałem, wymieniłem gdy zaczeły się akcje z ekranem. Bateria w Mate była dla mnie wzorem jesli chodzi o czas paracy, więc tutaj na pewno się przyjrze ... ale musisz dać troche więcej czasu, bo po jednym dniu, to nikt nic sensownego Ci nie powie. Co do powiadomień to taka chyba przypadłość H ;)

bateria, aparat w mate bajka, ale te powiadomienia... No trafia mnie coś... Jeśli aparat będzie robił dobre zdjęcia w sztucznym świetle i bateria wytrzyma choć 1,5 dnia to pewnie będę zmieniać na s10+. Ale co do aparatu to czekam tylko na opinie ludzi z mate 20 pro bo już się raz przejechałam kupując note 9 - zachwalano aparat ale do m20p był naprawdę słaby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Wiesz, co do aparatu, to mnie np zdjecia z Mate wogole nie siedzialy i wolałem te z N9 ;) ... każdy na zdjecie patrzy chyba inaczej. Mnie zdjecia z Mate nie rzuciły na kolana. Nie podoba mi się odzwierciedlanie kolorów w Huawei, a nocne mialy duże szumy. Jedyny plus byl w szerokim obiektywie. Dlatego w tym aspekcie nie ufalbym nikomu hahaha ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 minut temu, mirku napisał:

Wiesz, co do aparatu, to mnie np zdjecia z Mate wogole nie siedzialy i wolałem te z N9 ;) ... każdy na zdjecie patrzy chyba inaczej. Mnie zdjecia z Mate nie rzuciły na kolana. Nie podoba mi się odzwierciedlanie kolorów w Huawei, a nocne mialy duże szumy. Jedyny plus byl w szerokim obiektywie. Dlatego w tym aspekcie nie ufalbym nikomu hahaha ... 

tzn mi w note 9 nie leżały zdjęcia w sztucznym swietle, szum na szumie... no nic zobaczymy. Niestety z obecnych flagowcow wge wchodzi tylko s10+ lub nowy p30 pro

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmk2009
    10 godzin temu, Marucins napisał:

@tmk2009 S10+

To ciekawe że s10+  się mocno grzeje a czytałem że układ chłodenia w nim jest taki że prawie wcale sie nie grzeje.

Czyli będe miał dalej piecyk tak jak w note 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pawlo421

W tym temacie poruszamy pierwsze wrażenia oraz opinie posiadaczy S10+. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią z innymi to jest temat dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi